Adana Otogardan Havaalanına Nasıl Gidilir?

– Otogar/Adana Havalimanı Ulaşım Otogardan havaalanına taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Otogardan havaalanına taksi ile ulaşımın ücreti 20₺ civarındadır. Adana otogarından havaalanına otobüsle gitmek için 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binebilirsiniz.
Otogardan çıktıktan sonra üst geçitten karşıya geç barkal dolmuşuna bin trafikte inmek istediğini söyle trafikte indikten sonra terminale kadar yaklaşık 1 km yürü. ya da çok yürümek istemiyorsan yine barkal dolmuşuna bin çetinkayada inmek istediğini söyle. çetin kayada indikten sonra meydan dolmuşuyla hava alanına nasıl gidileceğini birine sor sana söyler zaten.

Adana Havaalanına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Adana Şakirpaşa Havalimanı yakınından geçiyor: 125, 159, 160, HAVAŞ ✈.

Adana Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ ✈ otobüs hattının ilk durağı Saya Park (Eski Kipa Avm) olup son durağı Adana Şakirpaşa Havaalanı durağıdır. HAVAŞ ✈ (Havalimani ✈), her gün çalışıyor.

Şakirpaşa havalimanına hangi dolmuş gider?

Adana Şakirpaşa Havalimanı otobüs hizmetleri; Adana Büyükşehir Belediyesi 135, 159, 250 ve 252 numaralı otobüsler ile sağlanmaktadır.

You might be interested:  30 Gram Adana Burması Ne Kadar?

Adana Metro ile havalimanına nasıl gidilir?

Adana Havalimanı Metro İle Ulaşım

İlk ve son durak ulaşım süresi yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Metro hafta içi 10 dakika da bir hizmet vermektedir. Metro İle Adana Havalimanına ulaşım; Metro 1 hattı ile Adana Havalimanı’nın yakınından geçmektedir.

Adana havalimanına hangi dolmuş gider?

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen belediye otobüslerinden 125 (Havalimanı-Beyceli), 135 (Havalimanı-Balcalı), 159 (Gülbahçesi-Çukurova Hastanesi) ve 251 (Balcalı-Havalimanı) nolu otobüsler Havalimanı durağında yolcu alıp bırakıyor.

Havaş Adana kaç TL?

Mersin Havaş ücreti : 61,00 TL (KDV dahil)

Adana Havaş Otobüsleri Durağı ; Adana Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali Çıkışının karşısındandır.

Havaşta kart geçiyor mu?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Havas ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVAİST otobüsleri ile kişi başı Kadıköy’e 35 ve Taksim’e 50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz.

Adana kaç tane havaalanı var?

Adana’ya havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşmak mümkündür. Şehirde Şakirpaşa Havalimanı ve askeri amaçla kullanılan İncirlik Havaalanı bulunmaktadır.

Adana Şakirpaşa hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şakirpaşa yakınından geçiyor: 110, 121, 124.

Adana Tren Garı ile havaalanı arası kaç km?

2. seçenek ; Adana Havalimanından Tarsusa Gidiş Tren ile ;

Adana Havalimanından Tren İstasyonuna ticari taksiler ile kolayca gidebilirsiniz. Adana Havaalanı ile Adana Tren Garı arası yaklaşık 4 km’dir. Adana Havaalanı Adana Garı (Tren İstasyonu) arası Taksi ücreti yaklaşık 50 – 65 TL civarındadır.

You might be interested:  Antalya Kepez Arena Nerede?

Adana metro ne kadar?

Adana’da hızlı ulaşım sağlayabilmeniz adına metro hattını da kullanabilirsiniz. Tam bir kişi metro ücreti 2,25 TL’dir.

Adana metro nereye gidiyor?

Metro Durakları | Adana

 • Metro Durağı – Hastane. Belediye Evleri Mh.
 • Metro Durağı – Anadolu Lisesi. Huzurevleri Mh.
 • Metro Durağı – Mavi Bulvar. Yurt Mh.
 • Metro Durağı – Yurt. Yurt Mh.
 • Metro Durağı – Yeşilyurt. Yeşilyurt Mh.
 • Metro Durağı – Fatih. Fatih Mh.
 • Metro Durağı – Vilayet. Döşeme Mh.
 • Metro Durağı – İstiklal. Döşeme Mh.
 • Adana Havaalanından çukurovaya nasıl gidilir?

  Çukurova’ya hızlı bir şekilde farklı illerden ulaşabilmek için Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Seyhan içinde yer alan havalimanı ile ilçenin arasında 10 kilometre bir mesafe bulunmaktadır. HAVAŞ yardımı ile havalimanından ilçe merkezine 13 – 15 TL ücret ödeyerek seyahat etmeniz mümkündür.

  Şakirpaşa dolmuşları nereden kalkıyor?

  ŞAKİRPAŞA (Adana S.S. Minibüs Kooperatifleri)

  ŞAKİRPAŞA otobüs hattının ilk durağı Onur Mahallesi -5 olup son durağı Seyhan Cd-1/Taşköprü durağıdır. ŞAKİRPAŞA (Çarşi – Taşköprü), her gün çalışıyor. Ek bilgi: ŞAKİRPAŞA hattında 30 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 24 dakika.

  Adana Şakirpaşa hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Şakirpaşa yakınından geçiyor: 110, 121, 124.

  Adana Havaalanından çukurovaya nasıl gidilir?

  Çukurova’ya hızlı bir şekilde farklı illerden ulaşabilmek için Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Seyhan içinde yer alan havalimanı ile ilçenin arasında 10 kilometre bir mesafe bulunmaktadır. HAVAŞ yardımı ile havalimanından ilçe merkezine 13 – 15 TL ücret ödeyerek seyahat etmeniz mümkündür.

  Adana Halk Otobüsleri saat kaça kadar çalışıyor?

  Yeni oluşturulan 250, 251 ve 252 numaralı hatlarda otobüs seferleri sabah saat 05.30’a kadar sürdürecek. Büyükşehir Belediyesi, yeni açılan hatlarla birlikte, 97 hattın tamamında normal mesaisini saat 06.00’dan itibaren devam ettirecek.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.