Antakya Aöf Bürosu Nerede?

Sayfayı Yazdır Hatay AÖF Bürosu Ürgenpaşa Mahallesi Şehit Mehmet Duran Caddesi Tuba Apartmanı No:17/A 31030 Antakya Hatay Ticaret Lisesi Karşısı

Bağlı olduğum AÖF bürosunu nasıl öğrenebilirim?

Ayrıca bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (http://www.anadolu.edu.tr/) adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.

AÖF sınav merkezleri nereler?

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrenciler için 2016-2017 Öğretim Yılında Adana-Kozan, Bursa-Gemlik, Çanakkale-Biga, İzmir-Ödemiş, Konya-Beyşehir, Konya-Seydişehir, Manisa-Akhisar ve Van-Erciş’de olmak üzere 8 yeni sınav merkezi açılmıştır.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi nerede?

İletişim Bilgileri

GENEL İLETİŞİM BİLGİLERİ
Faks 0222 330 46 26
Web www.anadolu.edu.tr
E-Posta [email protected]
Adres Yunus Emre Kampüsü 26470 ESKİŞEHİR

Açıköğretim Fakültesi nereye bağlı?

Eskişehir’in merkezinde yer alan kampüs 3’ü açık ve uzaktan öğretim veren 12 Fakülte 1’i Devlet Konservatuvarı olmak üzere 3 Yüksekokul, 3 Meslek Yüksekokulu 5 Enstitü (4’ü yüksek lisans ve doktora düzeyi) ve 25 Araştırma Merkezine ev sahipliği yapmaktadır.

You might be interested:  Mersin Newroz 2022 Ne Zaman?

AÖF kayıt yenileme ücreti ne kadar 2022?

2021-2022 Öğretim Yılı İlk Kez Kayıt Yaptıracak Adayların Ödeyeceği Tutarlar. * Staj nedeni ile Dönem Öğretim Giderine bir defaya mahsus ₺110,00 fark ücreti eklenmiştir. ** Bu programlarda Dönem Öğretim Gideri ₺730.00’dır.

AÖF Büroları kaça kadar açık?

Kurum bünyesinde çalışanları ilgilendiren öğle arası tatili 12.00 ile 13.30 arasında yapılıyor. Bu zaman aralığında AÖF bürosu işlem kabul etmiyor. AÖF BÜROSU KAÇTA KAPANIYOR? Öğle tatili arasından sonra başlayan mesai, 17.00’ye kadar sürüyor.

AÖF sınav yerleri nasıl belirleniyor?

Ayrıca, açıköğretim sistemiyle öğretim yapan fakültelere kayıtlı öğrencilerin sınav salonlarına yerleştirilmeleri öğrencilerin sorumlu oldukları dersler, kayıtlı bulundukları sınıf vb. ölçütler göz önüne alınarak bilgisayar sistemiyle ve birbirini takip eden bir düzen içerisinde yapılmaktadır.

Açık öğretim sınavı kaç saat sürüyor?

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde güz dönemi ara sınavına katılacak olan öğrenciler, için her derse 30 dakika süre verilecek. Sınavlarda Öğrencilere her ders için 20 soru sorulacak. Sınav bitiş süresi ise ders başına yarım saat olmak üzere ders sayısına göre belirlenecek.

AÖF geçme notu kaç 2022?

‘Başarı Notu’ alt sınır değeri, laboratuvar dersleri, uygulama dersleri ve İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında öğretim dili İngilizce olan dersler dışında 35’tir…”

2022 AÖF kayıtları ne zaman?

GÜZ DÖNEMİ
YENİ KAYIT* – Yatay Geçiş 12 Eylül 2022 Pazartesi 16 Eylül 2022 Cuma
– Yatay Geçiş Ders Ekleme*** 10 Ekim 2022 Pazartesi 17 Ekim 2022 Pazartesi
KAYIT YENİLEME EKLE/SİL – Açıköğretim – İktisat – İşletme 03 Ekim 2022 Pazartesi 17 Ekim 2022 Pazartesi

AÖF kayıt olmak için ne yapmalıyım?

Adaylar, http://aof.anadolu.edu.tr adresinden Kayıt Otomasyonu bağlantısı “ÖSYS Yeni Kayıt” linkine tıklayarak internet başvurularını gerçekleştireceklerdir. Daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak, banka ödemesini yaptıktan sonra AÖF Bürolarından kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.

You might be interested:  Antalya Otobus Bileti Ne Kadar?

AÖF hangi şehirlerde var?

Açıköğretim Fakültesi Anadolu Üniversitesi (Eskişehir), Atatürk Üniversitesi (Erzurum), İstanbul Üniversitesi olmak üzere toplam 3 üniversite de bulunmaktadır.

AÖF büroları Cumartesi günü açık mı?

Türkiyede ki tüm AÖF bürolarının çalışma saatleri 08:30-17:30 arasıdır. Bu mesai saatleri dışında AÖF büroları kapalıdır. AÖF büroları sadece sınav zamanında haftasonu açık olurlar bunun dışında cumartesi – pazar günleri aöf büroları kapalıdır.

AÖF Büroları hangi saatlerde açık?

Açılış saati, AÖF Büroları sabah saat 08.30 de açılır ve hafta sonları kapalıdır. AÖF Bürosu saat kaçta kapanıyor? Kapanış saati, AÖF Büroları hafta içi hergün saat 17.00’de kapanır.

Açık Öğretim Fakültesi hangi bölümler var?

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

 • Acil Durum Ve Afet Yönetimi.
 • Adalet.
 • Aşçılık.
 • Bankacılık Ve Sigortacılık.
 • Bilgisayar Programcılığı
 • Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
 • Coğrafi Bilgi Sistemleri.
 • Çağrı Merkezi Hizmetleri.
 • AÖF büro değişikliği nasıl yapılır?

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında öğrenciler adres, büro ve Sınav Merkezi Tercih işlemlerini Öğrenci Girişi bölümüne T.C. kimlik numarası ve şifresiyle giriş yaparak değişiklik yapabilirler.

  AÖF sınav merkezi tercihi nasıl yapılır?

  Öğrenciler; adres, büro ve sınav merkezi tercih işlemlerini Öğrenci Girişi bölümüne T.C. kimlik numarası ve şifresiyle giriş yaparak, AÖF bürolarından veya Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 hat) telefon numaralarını arayarak yaptırabilirler.

  Açıköğretim öğrenci kimlik kartı nereden alınır?

  Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifre ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

  AÖF Çağrı Merkezi kaça kadar açık?

  Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Sistemi’nde yer alan öğrencilerine 7/24 hizmet veren 0850 2004610 telefon hattı ile Etkileşim Merkezi üzerinden, tüm illerde yer alan AÖF bürolarından ve aosdestek.anadolu.edu.tr web sayfası üzerinden destek hizmeti sunuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.