Antakya Kaymakamlığı Nerede?

T.C Antakya Kaymakamlığı Adres: Akasya Mahallesi 186. Sokak No:10 Antakya/HATAY

Antakya kaymakamlığa hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antakya Kaymakamlığı yakınından geçiyor: 103, 133.

Antakya kaymakamı kimdir 2022?

1966 yılında Amasya’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Çorum Atatürk İlköğretim Okulu ve Çorum Lisesi’nde tamamladı.1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Mülki İdare Amirliği Mesleği’ne Kastamonu Kaymakam Adayı olarak başladı.

Antakya ilçe kaymakamı kimdir?

Antakya Kaymakamı Mustafa HARPUTLU ve Defne Kaymakamı Nevzat ŞENGÖK İlçemizdeki görevine yeni başlayan Kaymakam Yasin ÖZTÜRK’ü makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Hatay il kaymakamı kimdir?

1974 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Adana’da tamamladı. 1996 yılında Gazi Üniversitesi İİBBF Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.Memuriyet hayatına 1997 yılında Öğretmen olarak başladı.

Hatay kart ücreti ne kadar?

Belediye otobüslerine binip seyahat edebilmek için yolcuların “Hatay Kart” sahibi olmaları gerekmektedir. Büyükşehir Belediyesi binasında yer alan satış ofisinden alabileceğiniz bu kartın ücreti ise 7,5 TL’dir. Hatay’ı hiç bilmiyor olsanız bile yenilenen duraklar ile birlikte rahatlıkla tüm şehri gezebilirsiniz.

You might be interested:  Adana Yarışları Ne Zaman?

Antakya ilçe nüfus müdürlüğü hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hatay İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü yakınından geçiyor: 109, 119.

Kaymakam maaşı ne kadar?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Kaymakam 19.000 23.520

Kaymakam ne iş yapar?

A) Kaymakam, kanun, tüzük yönetmelik ve Hükümet kararlarının neşir ve ilanını, uygulanmasını sağlar ve bunların verdiği yetkileri kullanır ve ödevleri yerine getirir. Kaymakam, valinin talimat ve emirlerini yürütmekle ödevlidir; B) Valiler, ilçeye ait bütün işleri doğrudan doğruya kaymakama yazarlar.

Kaymakamlık saat kaçta kapanıyor?

KAYMAKAMLIK SAAT KAÇTA KAPANIYOR? Türkiye geneli Kaymakamlık kurumları akşam saat 17.00’a kadar hizmet vermektedir. Bu saat itibariyle personel paydos etmektedir.

Hatay ilinin yöneticisi kimdir?

Hatay
Ülke Türkiye
Bölge Akdeniz Bölgesi
İdare
Vali Rahmi Doğan

Hatay Antakya valisi kimdir?

Valimiz Sayın Rahmi Doğan, 26 Ekim 2018 tarih ve 202 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Hatay Valiliğine atandı.

Kaymakam olmak için ne yapmak gerek?

Kaymakam olacak vatandaşlar, 4 yıllık lisans eğitimin ardından sınava girerler. Bu sınavdan sonra onları 3 yıllık kurs ve staj dönemi bekler. Kaymakamlık kursu ve staj sürecini tamamlayan Kaymakam adayları valilik emrine atanır.

Kaymakam hangi yeri yönetir?

Kaymakam, ilçede Hükümetin temsilcisidir. İlçenin genel idaresinden kaymakam sorumludur. Bakanlıkların kuruluş kanunlarına göre ilçede lüzumu kadar teşkilatı bulunur. Bu teşkilat (Dördüncü maddenin son fıkrasında belirtilen adli ve askeri teşkilat hariç) kaymakamın emri altındadır.

Vali ne iş yapar?

Vali, illeri idare etmek için görevlendirilen kişidir. Valiler, illerin başında cumhurbaşkanlarını temsilen bulunur. İl içerisinde yer alan ve bakanlıklar tarafından görevlendirilen kişiler, valinin emri altında çalışır.

Reyhanlı Kaymakamı Yasin Öztürk Kimdir?

1974 yılında Sivas’ta doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Sivas’ta tamamladı. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1998 yılında Sivas Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık stajını tamamladı. 05.01.1999′ da Sivas Kaymakam adayı olarak göreve başladı.

You might be interested:  Üçlü Adana Burma Ne Kadar?

Hatay Antakya ya nasıl gidilir?

Hatay Otogarı, Antakya ilçesinde olduğu için otobüsünüzden indikten sonra Antakya’ya varmış olacaksınız. Antakya’ya gitmek için diğer bir ulaşım seçeneği ise uçak yolculuğudur. Türkiye’deki pek çok havalimanından uçağınıza binerek Antakya’ya 25 km mesafede bulunan Hatay Havalimanı’nda inebilirsiniz.

Antakya Otogar hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antakya Otogarı yakınından geçiyor: 108, 113, 120, 127.

Hatay Antakya Primemall hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Primall Avm Antakya yakınından geçiyor: 102, 113, 127.

Prime Mall Antakya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Prime Mall yakınından geçiyor: 105, 114.

Leave a Reply

Your email address will not be published.