Antalya Bilim Festivali Ne Zaman Bitiyor?

Festival, 2 Nisan’a kadar sürecek.

BilimFest ne zaman bitiyor?

Türkiye’nin en büyük bilim festivali BilimFest 23-26 Haziran 16.00 – 23.00 saatleri arasında Konya Bilim Merkezi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Antalya Bilim Festivali kaç gün sürüyor?

31 Mart- 2 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Antalya Bilim Festivali’nde (BİLİMFEST) alanında uzman bilim insanlarıyla ilgi çekici konularda konferanslar düzenlendi; ayrıca bilim şovları, sahne performansları ve 100 farklı atölye çalışması gerçekleştirildi.

Antalya Bilim Fuarı 2022 ne zaman?

BİLİM VE TEKNOLOJİ FESTİVALİ

31 Mart- 2 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenecek Antalya BilimFEST, 7’den 77’ye teknolojiye tutkun, bilimsel gelişime ilgi duyan bütün hemşehrilerimizi bir araya getirecek.

Bilim Festivali kaça kadar açık?

Milli teknoloji hamlesinin gururu Savunma Sanayi şirketleri de 9’uncu Bilim Festivali kapsamında Konya Bilim Merkezi’nde olacak. KONYA BİLİM FESTİVALİ 2022 HANGİ SAATLERDE AÇIK? Bu yıl ziyaret saatlerinde bir değişikliğe gidildi. Bilimfest 2022’de ziyaretler 16.00 – 23.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Bilimfest ücretsiz mi?

Festivale Giriş Ücretli Mi? Festivalimize Katılımlar Ücretsizdir.

Teknofest antalya ne zaman bitiyor?

30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

You might be interested:  Antep Adana Maraş Ve Çevresini Kim Işgal Etmiştir?

Antalya Büyükşehir mi?

Antalya Belediyesi 2 Eylül 1993’te büyükşehir konumuna yükseltildi ve o tarihte Antalya Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi unvanını aldı.

Teknofest 2022 nerede antalya?

TEKNOFEST 2022 | Finike MYO.

Bilim Merkezi ne zaman kapanıyor?

Pazartesi günleri kapalı olacak Bilim Merkezi, diğer günler 10.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Bilim Merkezi ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

9 Bilim Festivali nerede?

Konya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilen, açılışını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın yaptığı, dört gün devam eden festival, kentten ve farklı şehirlerden her yaştan on binlerce bilim meraklısına ev sahipliği yaptı.

Bilim Fuarı açık mı?

Ziyaret Saatleri

Bilim Merkezimizi Pazartesi günleri hariç 09.00 – 17.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Bilim Festivali Konya ne zaman bitiyor?

TÜBİTAK, ASELSAN, HAVELSAN, ASELSAN KONYA, ROKETSAN, BAYKAR ve TUSAŞ gibi önemli savunma sanayi ve bilim-teknoloji kuruluşlarının stantları da ilgi görüyor. Konya Bilim Festivali 26 Haziran Pazar akşamına kadar Konya Bilim Merkezi’nde 16.00-23.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Konya Bilim Festivali Nerede 2022?

Türkiye’nin en büyük bilim festivali 23-26 Haziran tarihleri arasında Konya Bilim Merkezinde. Bu yıl 9.su gerçekleşecek olan Konya Bilim Festivali’nde her yaştan katılımcıya ilham verecek yenilikler ve yüzlerce etkinlik sizleri bekliyor.

Konya Bilim Merkezi Giriş ücreti ne kadar?

Konya Bilim Merkezine giriş ücretlidir. Öğrenci bilet ücreti 2 TL, tam bilet ücreti ise 5 TL’dir.

Konya Bilim Merkezi içinde neler var?

Konya Bilim Merkezi; tematik sergiler, açık hava sergileri, gözlem ve seyir kulesi, gezegen evi (planetaryum), konferans salonları, laboratuvarları ve kütüphanesi ile herkes için gerçek bir bilim merkezi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.