Antalya Havalimanı Kaşa Nasıl Gidilir?

Havalimanı Kaş arası, sahil yolundan gittiğinizde 203 km. Kemer, Kumluca, Finike, Demre rotasını izleyip Kaş’a gidebilirsiniz. Sarp yarların kenarlarından giden dolambaçlı yoldan Kaş’a ulaşmak en az üç saat alıyor. Antalya merkez ve Kaş arası ise 170 km ve yolculuk 3 saat sürüyor.
Antalya Havalimanından Kaş’a nasıl gidilir? Antalya Havaalanı’ndan Kaş’a ulaşım için farklı seçenekleriniz bulunuyor: Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor.

Kaş Antalya Havalimanı nasıl gidilir?

Antalya Havaalanı’ndan Kaş’a ulaşım için farklı seçenekleriniz bulunuyor: Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor. Bir saatte otogara ulaştıktan sonra buradan Batı Antalya minibüsleri ile direk, 4 saatte Kaş’a ulaşabilirler.

Antalyadan Kaşa otobüs var mı?

Antalya şehir otogarından Kaş’a düzenli olarak düzenlenen otobüs seferleri ile bölgeye ulaşım sağlanabilmektedir. Şehir merkezinden Kaş’a yapılacak olan seyahetler için ödenecek olan bilet ücretleri ortalama 30 – 40 TL aralığındadır.

You might be interested:  Şahin Toprak Mersin Hangi Hastanede?

Antalya Havalimanı ile Kaş arası kaç saat?

3 Stunden, 27 Minuten. Mesafe ve Yakıt Detayları. antalya havalimani ile Kaş,Antalya arası 202 Km.

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

Bu Otobüs hattı, (Kepez) Antalya – İlçeler Terminali durağından başlıyor ve (Kaş)Kınık durağında sona eriyor. 170 km’lik alanı kapsıyor ve 8 durağı bulunuyor. En kısa hat: ANTALYA – FINIKE.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Antalya – Kaş Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Antalya Kaş Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Anadolu Turizm 0 TL 23 sa 30 dk

Kaş Antalya kaç TL?

Kaş Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı: Fethiye-Kalkan (Kaş, Antalya) 50,00 TL
En Ucuz Ay: Eylül
En Popüler Otobüs Firması: Pamukkale Turizm

Antalya Kaş hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kaş,Antalya yakınından geçiyor: CV67, SA19, VC53, VC59.

Antalya merkez Kaş otobüs kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Kaş hangi havaalanı daha yakın?

Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş’a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş’a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Antalya Kaş arası yol nasıl?

1.1 Antalya-Kaş Sahil Yolu

Bu soruya verilebilecek en doğru cevap, yolun oldukça virajlı ama yeterli genişliğe sahip olduğundan bir o kadar da güvenli olmasıdır. Yolculuğunuz boyunca solunuzda Akdeniz, sağ kolunuz üzerindeyse rengarenk büyüleyici bir doğa ile karşılaşacaksınız.

Antalya Antalya Kaş arası kaç km?

ANTALYA, KAŞ arası 187 km olan bu mesafeyi, yaklaşık olarak 2 saat, 35 dakika da gidebilirsiniz. ANTALYA şehrinin diğer şehirlere olan uzaklıkları kaç km?

You might be interested:  Italyanların Antalya Dan Çekilmesi Hangi Savaş?

Kaş havaalanı ne zaman yapılacak?

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun duyurduğu, Antalya’nın Kaş ilçesine yapılması planlanan Batı Antalya Havalimanı’nın 2021’in sonunda açılması planlanıyor. Havalimanına gidecek yol, kentteki tarım arazilerinin üzerinden geçecek.

Kaş Otogardan merkeze nasıl gidilir?

Andifli Mahallesi’ne bağlı yeni Kaş Otogarı’na ulaşmak için şehir merkezinden kalkan minübüsleri kullanabilirsin. Otogara kadar giden şehir içi minübüsleri tamlarda ve yarımlarda, Ağullu Minübüsleri çeyrek geçe ve çeyrek kala kalkıyor.

Kaş Alanya arası kaç?

Alanya – Kaş arası karayolu ile 588 km’dir.

Kaşa gitmek için hangi havaalanı?

Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş’a ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş arası otobüsle kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Dalaman Kaş arası otobüsle kaç saat?

Dalaman – Kaş arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Dalaman – Kaş arası toplam 313 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.