Antalya Havalimanından Alanyaya Nasil Gidilir?

Antalyadan Alanya’ya Nasıl Gidilir? Antalya havalimanından Alanya ‘ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.
Antalya havalimanından Alanya’ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Antalyadan Alanya’ya Havaş var mı?

Havaş sadece Alanya çevre yolu ve Atatürk caddesi güzergahında gitmektedir, eğer gideceğiniz yer bu caddeler üzerinde ise Havaş tercih edebilirsiniz fakat gideceğiniz nokta ara caddede, Avsallar, Konaklı ve Okurcalar da ise Bizim transfer yada 7/24 Transfer tercih edilmelidir.

Antalya Alanya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Antalya – Alanya otobüs bileti 70,00 TL’dir.

Alanya Havalimanından Alanya merkeze nasıl gidilir?

Alanya Gazipaşa Havaalanı ile şehir merkezi arası ulaşımınızı HAVAŞ otobüsleri ile sağlayabilirsiniz. HAVAŞ’ın havalimanından Alanya şehir merkezine düzenli servis otobüsleri bulunmaktadır. Alanya’dan günde birkaç kez belirli saatlerde ve Gazipaşa Havalimanı’ndan iç hat uçuşlarından 25 dakika sonra hareket etmektedir.

You might be interested:  Antakya Yaman Otel Nerede?

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız. Alanya’dan Antalya havalimanına transfer ortalama 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya Alanya Taksi ne kadar?

Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış bugün Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) Genel Kurulu’nun verdiği karar doğrultusunda taksimetre açılış ücretinin 7 TL, kilometre ücretinin 8 TL e indi bindi ücretinin de 20 TL’ye çıkarıldığını açıkladı.

Antalya Havaş kaç lira?

Taksi ortalama 250 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 30 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 45 TL’dir.

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Alanya Gezi Treni nereden kalkıyor?

Alanyayı baştan aşşağıya hemen hemen gezebilirsiniz ve yavaş olduğu için heryeri rahatca görüp izleye bilirsiniz. Yorgunsanız bu araç ayağınızı yerden kesip sizi istediğiniz yere götürüp geri getircektir. Düşük bir maliyeti vardır fiyatı sadece 5 tl dir. Kalkış noktası iskelede balıkçılar önüdür.

Alanya Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya ve Alanya arasında yolcuğunuz 2 saat 26 dakika sürmektedir. Bu iki rota arasındaki otobüs yolu mesafesi ise 689 kilometredir.

Alanya Havaş nereden kalkıyor?

Havaş şirketine ait en uzun hat: HAVAŞ. Bu Otobüs hattı, (Alanya) Alanya Otogar (Havaş) durağından başlıyor ve (Gazipaşa)Gazipaşa Havalimanı (Gzp)✈ (Havaş) durağında sona eriyor.

Alanya Antalya Nasıl Gidilir?

Bu otobüs güzergahı hakkında bilgi

Günlük Otobüs Seferleri 19
Ortalama Bilet Fiyatı ₺93
En Kısa Yolculuk Süresi 54d
Ortalama Otobüs Yolculuğu Süresi 2s15d
Bu Güzergahtaki Otobüs Şirketleri Özkaymak, Mardin Dilmenler Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Antalya Toros Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Mersin Nur Turizm
You might be interested:  Adana Dan Ne Alınır?

Alanya’da ulaşım nasıl?

Kente havadan, karadan ve denizden ulaşım mümkündür. Kent içinde ise neredeyse 24 saat çalışan toplu taşıma sistemi ve taksiler emrinizdedir. Ulaşım için havayolunu kullananların iki alternatifi yaklaşık 120 kilometre Batı’daki Antalya Havalimanı ve 40 kilometre Doğu’daki Alanya-Gazipaşa Havalimanları’dır.

Alanya Antalya otobüs ile kaç saat?

Alanya – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 16 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı kaç tane var?

Antalya Havalimanı (AYT), Antalya International Airport(AYT)

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Alanya Antalya arası kaç km bilet?

Alanya Antalya Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer 85,00 TL Alanya – Antalya Arası Kaç Km
Alanya – Antalya Arası Kaç Saat 2sa 38dk Günlük Sefer Sayısı
En Çok Sefer Yapan Firma Sakarya VIB Sefer Yapan Firma Sayısı

Alanya Antalya otobüs ile kaç saat?

Alanya – Antalya Yolculuğu Otobüsle Kaç Saat: 3 Saat 16 Dakika.

Alanya öğrenci kent kart ne kadar?

Birçok kurum ve kuruluştan temsilcinin yer aldığı toplantıda ulaşım esnafının zam talebi görüşüldü. Kararla birlikte 4,10 TL olan tam biniş toplu taşıma ücreti 5,20 TL’ye çıktı. 3,65 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4,50 TL; 2,40 TL olan öğrenci 2,65 TL olurken, aktarma ücreti ise 1,50 TL oldu.

Alanya otobüs ile kaç saat?

İstanbul – Alanya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 14 saat 4 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.