Antalya Hipodromu Ne Zaman Açılacak?

Türkiye’nin en büyük 3. hipodromu olacak olan Antalya Hipodromu bugün 13.30’da açılacak 810 dönümlük araziye kurulan, Türkiye’nin 3. büyük hipodromu olma özelliğini taşıyan Antalya Hipodromu bugün 13.30’da gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor.Devamı için tıklayınız
Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Antalya Hipodromu, 19 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor.
Antalya ‘nın Döşemealtı ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan Türkiye ‘nin 10’ncu hipodromu olan Antalya Hipodromu için geri sayım tamamlandı. 19 Ocak’ta yapılacak ilk koşu ile Hipodrom, resmen açılacak.

Antalya At yarışları ne zaman başlayacak?

19 Ocak 2022 tarihinde başlayıp 08 Nisan 2022 tarihinde sona erecek olan Antalya Hipodromu Kış Yarış Sezonu ve 16 Kasım 2022 tarihinde başlayıp 30 Aralık 2022 tarihinde sona ermesi planlanan Antalya Hipodromu Sonbahar Yarış Sezonunda; Arap atları için 105, İngiliz atları için 137 adet olmak üzere toplamda 242 adet koşu

Antalya Hipodromu nereye açıldı?

Antalya’nın Döşemealtı ilçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve sentetik ile yarı sentetik olmak üzere iki yarış pistine sahip hipodromun açılışı için yarın saat 13.30’da tören düzenlenecek. Tören için Merkez Muratpaşa Camisi ve Döşemealtı Kaymakamlık binası önünden seferler düzenlenecek.

You might be interested:  Antalya Da Cumartesi Pazarı Nerede?

Antalya Hipodromu kime ait?

Antalya Hipodromu
Konum Döşemealtı, Antalya
Koordinatlar 37°04′32″K 30°35′14″D
Açılış 19 Ocak 2022
Sahip Türkiye Jokey Kulübü

Antalya at yarışları hangi günler?

Diyarbakır ve Ankara’dan sonraki en büyük 3. hipodrom olan Antalya’da 2 pistte çarşamba ve cuma günleri yarışlar koşulacak.

Döşemealtı at yarışı ne zaman?

Antalya’da At Yarışı heyecanı başladı…

Yaklaşık 14 yıllık bir bekleyişin ardından Türkiye’nin 10. Hipodromu, turizm başkentimiz Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde 19 Ocak 2022 Çarşamba günü düzenlenen törenle açıldı.

Antalya koşusu saat kaçta?

Yüksek topuklarla da koşarım diyen Antalyalılar sizlere de sesleniyoruz. Sen koş, Antalya seni takip etsin! Bu heyecana ortak olmak istiyorsan kayıtlar TerraCity AVM’de yapılıyor. Hadi 3 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da mutluluğa koşalım.

Antalya at yarışları nerede?

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan Antalya Hipodrom, 2022’nin Ocak ayında hizmete açılıyor. Türkiye’nin sentetik ve yarı sentetik iki pistine sahip tek hipodromu olan Antalya Hipodrom, 1104 ahır kapasitesine sahip.

Türkiyede kaç tane hipodrom var?

Türkiye’de, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Şanlıurfa, Bursa, Kocaeli, Adana ve Elazığ olmak üzere 9 ilde hipodrom bulunuyor.

Hipodromlar Hangi Bakanlığa Bağlı?

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), Türkiye’de, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın belirli sürelerle yenilediği bir sözleşmeden aldığı yetkiyle at yarışları düzenleme ve müşterek bahis organizasyonu hususunda yetkili tek kurumdur.

Antalya at yarışları neden iptal edildi?

2 Mart Çarşamba Antalya yarışları ertelendi. Bu akşam Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan 4, 5, 6 ve 7. koşular, yağan yoğun yağmurun etkisiyle kum pistin çok sulu olması nedeniyle, Antalya Komiserler Kurulu tarafından aynı program ve koşullar ile 3 Mart Perşembe gününe ertelenmiştir. saatlerinde başlayacaktır.

Antalya Hipodromu pisti sentetik mi?

Antalya Hipodromu sentetik pisti tamamlanmış olup, 14 Mart 2022 (dahil) tarihinden itibaren idmanlara açılacaktır. Ayrıca, 18 Mart 2022 (dahil) tarihinden itibaren, Antalya Hipodromunda yarışlar hem sentetik pistte, hem de kum pistte koşulacaktır.

You might be interested:  Antalya Etiler Mahallesi Nerede?

At yarışı ne zaman açılacak?

Sonbahar-Kış yarış sezonları sona ermesiyle birlikte 10 Nisan Pazartesi günü Bursa ve Şanlıurfa’da, 11 Nisan Salı günü Ankara ve Kocaeli, 12 Nisan Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ, 13 Nisan Perşembe günü İzmir ve 15 Nisan Cumartesi günü de Adana’da İlkbahar-Yaz yarış sezonu başlayacak.

Ertelenen Antalya At yarışları ne zaman başlıyor?

Antalya Hipodrom, ocak ayında açılıyor

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde 2017 yılında yapımına başlanan Antalya Hipodrom, 2022’nin Ocak ayında hizmete açılıyor.

Veliefendi At yarışları ne zaman başlayacak?

At Yarışları’nda yeni sezon pazartesi günü start alıyor. Gözler ise Gazi Koşusu adaylarında. Dev yarış ise 26 Haziran Pazar günü Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek.

Antalya Hipodromu hangi ilçede?

Açılış töreninde konuşan Vali Yazıcı, hipodromun Antalya’da 12 ay turizm projesine katkı sunacağını dile getirdi. Antalya’nın Döşemealtı İlçesi Yağca Mahallesi’ndeki 810 dönümlük araziye kurulan ve bu özelliğiyle Türkiye’nin en büyük 3’üncü hipodromu olma unvanını taşıyan Antalya Hipodromu törenle açıldı.

Antalya drag yarışları ne zaman?

Türkiye Motodrag Şampiyonası 25-26 Eylül tarihlerinde Antalya’nın Kepez ilçesinde düzenlenecek. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2021 yarış takviminde yer alan Türkiye Drag Şampiyonası’nın 1. Ayak Yarışı 25-26 Eylül tarihlerinde Kepez’de yapılacak.

Antalya Off Road yarışı ne zaman?

Petlas 2022 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın ilk ayağı 25-27 Mart tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti.

Offroad yarışları ne zaman?

PETLAS 2021 Türkiye Offroad Şampiyonası’nın ilk yarışı, 10 ve 11 Temmuz tarihlerinde AndOff organizasyonunda Ankara Kızılcahamam’da koşulan yarış, Cumartesi 12 kilometrelik orman etabı ve Pazar 1.7 kilometrelik seyirci etabı, olmak üzere birkaç kez geçilecek etaplardan oluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.