Antalya Marti Ne Kadar?

Martı saati kac para? Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu. Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.

Martı km kac tl 2022?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor. Buna göre 5 dakika Martı kullanacak olan biri toplamda 7.45 TL gibi bir üccret ödemesi yapar.

Martı 1 saat ne kadar 2022?

Martı bisiklet kaç TL 2022? Martı elektrikli bisiklet başlangıç ücreti 1,99 TL’dir. 1 dakikası 2,69 TL olup, 1 saatlik ücreti 163,39 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Martı motor dakikası kaç TL?

Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor’a birlikte göz atalım.

Martının ücreti ne kadar?

Martı’nın modelleri ve fiyatları

Martı’nın mobil uygulamasında yer alan bilgilere göre Martı elektrikli scooterların açılış ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,49 TL. Scooter modeli ile aynı açılış ücretine sahip olan elektrikli bisiklet modelinin dakika başına ücreti 2,49 TL.

You might be interested:  Antalya Havalimanından Side'Ye Nasıl Gidilir?

Antalya Martı nasıl kiralanır?

Türkiye’nin Ulaşım Devi

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut. Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir.

Antalyada Martı var mı?

Paylaşımlı elektrikli scooter Martı, artık Antalya’da da faaliyetlerine başladı.

Antalya Martı nasıl kullanılır?

Sürüşe nasıl başlarım?

  1. Sana en yakın Martı’yı bul ve üzerindeki QR kodunu okutarak sürüşe başla.
  2. Bir ayağını Martı’nın üzerine koy ve diğer ayağınla Martı’yı birkç kez it, artık gaz butonuna bastığında Martı harekete geçecektir.
  3. Unutma ki harekete geçtiğinde iki ayağın da Martı’nın üzerinde olmalı.

Antalya bin bin dakikası kaç TL?

2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir.

Bin Bin Fiyatları

Bin Bin Scooter Ücret Tarifesi Fiyat
1 Dakika Bin Bin Scooter Fiyatı 1,29 TL
5 Dakika Bin Bin Scooter Fiyatı 7,45 TL
10 Dakika Bin Bin Scooter Fiyatı 14,90 TL
15 Dakika Bin Bin Scooter Fiyatı 22,35 TL

Martı 2 kişi binilir mi?

2 kişi binemeyecek

-İki elle sürülmesi zorunlu olacak e-scooter’larda sırtta taşınabilen kişisel eşya dışında yük ve yolcu taşınamayacak. -E-scooter’lar, otoyol, şehirlerarası karayolları ve azami hız sınırı saatte 50 kilometre üzerinde olan kara yollarında kullanılamayacak.

Martı ne ile şarj oluyor?

ekipler gps ile şarj / konum durumu takip edip şarjı bitenlerin akülerini bulunduğu yerden topluyor. akü değiştirdikten sonra da uygun noktalara geri yerleştiriyor. ben de genelde direklere bağladıklarından oradan şarj ediliyor sanıyordum. hadi onu anladık da, yolda şarjı bittiğinde ne oluyor? martı ile tatile çıkmak.

Martı eti neden yenmez?

Ayrıca avını pençesiyle yakalayan kuşlarda yenmez diye bilinmektedir. Bundan dolayı Martı eti hakkında birçok kişinin merak etmesi oldukça normaldir. Hanefi Mezhebine baktığımız zaman Martı kuşunun eti yenmez. Bu kuş türü Hanefilere göre eti yenmeyen kuş türleri arasında yer almaktadır.

You might be interested:  Antalya Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Nerede?

Hop kaç TL 2022?

İstanbul, İzmir ve Ankara dahil olmak üzere 3 şehirde aktif olmayı planlayan uygulamada başlangıç ücreti 2 TL’dir. Dakika başına aldığı ücret ise 0,60 Kuruştur. Hop elektrikli scooterını 10 dakika kullanmak isteyen birisi 8 TL ücret ödemektedir.

Martı scooter km ne kadar?

Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir. Martı’nın belirlediği hız limiti maraton koşucusu hızının dahi altındadır.

BinBin ücreti ne kadar 2022?

2022 yılı Nisan ayı itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 1,99 TL. BinBin dakika ücreti ise 1,29 TL’dir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL’dir.

Bin Bin 10 dk ne kadar?

Bazı üniversitelerde kullanımı yaygın olan uygulamada açılış ücreti 1 TL ve 1,75 TL arası değişiyor. Farklı bölgelere göre değişen dakika başına ücret ise 0,50 TL veya 0,55 TL’dir. 10 dakikalık bir BinBin yolculuğunun fiyatı ise 6 TL ile 10 TL arasındadır.

Martı kaç kiloya kadar taşır?

Martı ve Martı Mobilet için maksimum ağırlık limiti, yanınızda olabilecek sırt çantası dahil 100kg’dır. Martı Moped için ise ağırlık limiti, yine yanınızda olabilecek bagaj/sırt çantası dahil 150 kg’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.