Antalya Pazar Pazarı Nerede?

Antalya Perşembe Pazarı Semt Pazarı nerede kurulmaktadır? Antalya, Finike ilçesi Hasyurt mevkisinde Kolaklar Mahallesi Hacı Hasan Cıkmazı No : 3 kurulmaktadır. Antalya Perşembe Pazarı Semt Pazarına nasıl gidebilirim? Google harita linki için tıklayın. Antalya Perşembe Pazarı Semt Pazarı hangi gün kurulur?
Antalya Bit Pazarı Güneyin turizm merkezi Antalya ‘da kurulan bit pazarı Kepez ilçesi Varsak Karşıyaka Mahallesi 1168. Sokakta kuruluyor. Kapalı halk pazarına açılan çarşı tazgahları, Cumartesi gecesinden başlayarak Pazar akşamına kadar hizmet veriyor. Antalya Bit pazarı nereye kuruluyor?

Antalya’da bugün nerede pazar var?

Pazar Yeri Sorgulama

Pazar Adı Türü Adres
SİTELER PAZAR YERİ Semt Pazarı SİTELER MAH.1321 SOK.NO:19
LİMAN PAZAR YERİ Semt Pazarı LİMAN MAH.33 SOK NO :4
ALTINKUM PAZAR YERİ Semt Pazarı ALTINKUM MAH.444 SOK NO: 19
PINARBAŞI PAZAR YERİ Semt Pazarı PINARBAŞI MAH 730 SOK NO:2

Antalya Semt pazarları hangi gün?

Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

You might be interested:  Antalya Veni Vidi Göz Hastanesi Nerede?

Antalya Sosyete pazarı ne zaman kuruluyor?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Kepez sosyete pazarı hangi gün?

Pazartesi günleri halkımızın hizmetindedir.

Antalya Konyaaltı sosyete pazarı hangi gün?

Antalya’da Lara bölgesinde cumartesi günleri kurulan bu pazar oldukça hareketli ve turistler tarafından da bilinip takip edilen önemli bir aktivite haline geldi.Ne ararsanız bulabileceğiniz bir pazar. Tezgahlar o kadar çeşitli ve renkli ki insanın başını alıyor.

Antalyada bit pazarı var mı?

Antalya Bit Pazarı

Sokakta kuruluyor. Kapalı halk pazarına açılan çarşı tazgahları, Cumartesi gecesinden başlayarak Pazar akşamına kadar hizmet veriyor. Varsak Bit Pazarı’nda ayrıca 2. el mobilya ve çeşitli eşyalara rastlamak mümkün.

Antalya Cuma pazarı nereye taşındı?

Antalya Perşembe pazarı nereye kuruluyor? Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

Kemer sosyete pazarı hangi gün?

Salı günleri kurulan pazarda esnaf, Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirlerle güzel diyaloglar kurarak, kaliteli hizmet vermeye çalışıyor.

Antalya Aksu pazarı ne zaman?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Antalyada ucuz kiyafet nereden alinir?

Bu listede sizin için Antalya’da ki en uygun alışveriş yapabileceğiniz 7 yeri listeledik.

 1. 1- Addax.
 2. 2- Çarşamba Pazarı
 3. 3- Cumartesi Pazarı (Nam-ı Diyar Sosyete Pazarı)
 4. 4- Ambar.
 5. 5- Mnc Maniac.
 6. 6- Moda Line Park.
 7. 7- Deniz Nişantaşı
You might be interested:  Adana Usulü Kısır Nasıl Yapılır?

Antalya Lara sosyete pazarı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Lara sosyete pazari yakınından geçiyor: 800, KC34, KL08, KL21, LC07A, LF09, VL13A, VML54A.

Antalya Sosyete pazarı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sosyete Pazarı (Antalya) yakınından geçiyor: 800, GM24, KL21, LC07A, VL13.

Adrasan pazarı hangi gün?

Her hafta pazar günleri kurulan Adrasan Pazarı’nı mutlaka gezin. Bu pazarı gezerken Toroslar’dan gelen kar ile lezzetlenen limonatadan mutlaka için. Ceneviz ve Sazak koylarına giden tekne turlarına katılın.

Belek pazarı ne zaman?

Antalya Belek pazarı hangi gün? Antalya ‘nın Serik ilçesinde Pazarcılar Odası tarafından Belek turizm merkezindeki Kadriye Mahallesi’nde kurulan gece pazarı hem esnafı, hem de turistleri memnun ediyor. Her hafta cuma günü 16.00-24.00 saatleri arasında kurulan pazar yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Alanya pazar pazarı nereye taşındı?

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehrin adeta çehresini değiştirecek, mega projesini hayata geçiriyor. Başkan Yücel, önümüzdeki hafta vurulacak ilk kazma öncesi son kez kurulan ve geçici süreliğine Hacet Mahallesi’nde kurulan Pazar Pazarı’na taşınması kararlaştırılan Cuma Pazarı esnafını ziyaret etti.

Alanya semt pazarı hangi gün?

ALANYA’DA KURULAN PAZAR YERLERİ VE ADRESLERİ

 • PAZARTESİ OBA PAZARI. Oba Mah.
 • SALI ALANYA SEBZE PAZARI. Kızlarpınarı Mah.
 • SALI MAHMUTLAR PAZARI. Mahmutlar Mah.
 • SALI ALANYA TEKSTİL PAZARI. Saray Mah.
 • SALI OKURCALAR SEBZE PAZARI.
 • ÇARŞAMBA KONAKLI PAZARI.
 • ÇARŞAMBA AVSALLAR PAZARI.
 • ÇARŞAMBA KESTEL PAZARI.
 • Çolaklı semt pazarı hangi gün?

  Çolaklı Çarşamba Pazar Yeri – Meydan.

  Antalya Göynük semt pazarı hangi gün?

  Göynük Cuma Pazarı – Antalya, Antalya.

  Adrasan pazarı hangi gün?

  Her hafta pazar günleri kurulan Adrasan Pazarı’nı mutlaka gezin. Bu pazarı gezerken Toroslar’dan gelen kar ile lezzetlenen limonatadan mutlaka için. Ceneviz ve Sazak koylarına giden tekne turlarına katılın.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.