Antalya Sağlık Çalışanlarına Otobüs Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Jan. Merhabalar, 31.12.2021 tarihi itibarıyla sağlık personelleri için uygulanan ücretsiz biniş uygulaması son bulmuş olup, yeni bir karar alınması durumunda gerekli duyurular yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
Antalya sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz? Cumhurbaşkanı kararıyla sağlık çalışanlarına 31 Aralık’a kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı getirildi. Sağlıkçılara EGO bedava mı?

Antalya toplu taşıma kimlere ücretsiz?

65 Yaş ve Engelliye Ücretsiz Ulaşım Başladı – Antalya Toplu Ulaşım. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile ülke genelindeki tüm toplu taşıma araçları 65 yaş üstü vatandaşlarla engelli bireylere ücretsiz hale geldi.

Antalya otobüsler bedava mı?

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesi için ücretsiz ulaşım kararı aldı.

Sağlık personeli ücretsiz ulaşım kartı nasıl alınır?

  1. https://bireysel.istanbulkart. istanbul sitesine üye olun ve kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapınız.
  2. Menüden istanbulkart Almak İstiyorum’u seçin ve Sağlık Çalışanı Kartını seçin.
  3. Başvuru Formunu Doldurma; https://bireysel.istanbulkart.
  4. Kart Ücretini Yatırma;
  5. Başvuru Takip;
  6. Kartı Teslim Alma;
You might be interested:  Antalya Hayvanat Bahçesi Nasıl Gidilir?

Istanbulkart sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar geçerli 2022?

Sağlık Personeline Ücretsiz Toplu Taşıma İstanbul

İBB tarafından alınan karar doğrultusunda uygulama, 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek. Sağlık çalışanları İstanbul’da, bu tarihe kadar İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan bütün toplu ulaşım araçlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Antalyada sağlıkçılara otobüs ücretsiz mi?

SAĞLIK PERSONELİ ANTALYAKART İLE RESMİ PLAKALI TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI VE RAYLI SİSTEM ÜCRETSİZ.

Antalya’da otobüsler kaç gün ücretsiz?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait resmi plakalı toplu ulaşım araçları ve hafif raylı sistem araçları 4 günlük bayram tatilinde ve 15 Temmuz’da toplu ulaşımda ücretsiz yolcu taşıyacak.

Antalya Vf02 kalktı mı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Vf02 Hattı Kaldırılmış

Antalya ANTRAY ücretsiz mi?

soruları toplu taşımayı kullanacak olan vatandaşlar tarafından sıkça sorulmaya başlandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Antalya’da vatandaşların diledikleri gibi gezmeleri, akraba ziyaretlerini rahatça yapabilmeleri için Kurban bayramında otobüs, metro ve Antray’ın ücretsiz olacağını belirtti.

Sağlık çalışanı kartı süresi ne zaman bitiyor?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Tolantısı’nda gündeme gelen konulardan biri olan sağlık çalışanlarına ulaşımdan ücretsiz yararlanma hakkı, 6 ay daha eklenerek oy birliği ile 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatılmıştı.

Sağlık çalışanı kartı ne zamana kadar uzatıldı?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun önerisiyle meclise gelen ve Türkiye’de ilk olarak başlatılan sağlık çalışanlarının toplu taşıma araçlarını ve İSPARK’a ait otoparkları ücretiz kullanabilmesi uygulaması, 30 Haziran 2021’e kadar uzatıldı.

Sağlık çalışanlarına otobüs ne zamana kadar ücretsiz 2022?

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ÜCRETSİZ ULAŞIM SÜRESİ 30 HAZİRAN 2022 TARİHİNE KADAR UZADI.

Sağlık çalışanı kartı ücretsiz mi?

Salgınla mücadele kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri tarafından sağlık hizmeti veren kamu ile özel sektöre ait tüm sağlık kuruluşlarında çalışan personele tanınan ‘ücretsiz toplu taşıma’ hakkı bugün sona eriyor.

You might be interested:  Hatay Altınözü Nasıl Bir Yer?

Sağlık çalışanı kartı ücretsiz mı?

Sağlık çalışanlarının 30 Haziran’a kadar toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanması da oy birliği ile kabul edilmişti.

Sağlıkçılara yol ücretsiz mi?

Sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, 30 Haziran 2022’ye kadar toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

65 yaş üstü ücretsiz ulaşım kartı nasıl alınır Antalya?

Vatandaşlar kimlik kartları ve 1 adet vesikalık fotoğrafları ile birlikte başvuru merkezlerine, belediyelere ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı il müdürlüklerine giderek kart için başvuru yapmalıdır. Kısa sürede işlem yapılarak 65 yaş üstü kartı vatandaşlara verilmektedir.

65 yaş üstü Antalya otobüse binebilir mi?

1 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE GÜNÜ İTİBARİ İLE 65 YAŞ ÜSTÜ ANTALYAKARTLAR KULLANIMA AÇILACAKTIR. Antalya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu´nun 28.06.2021 tarih ve 2021/43 sayılı kararı gereği 1 Temmuz 2021 Perşembe günü itibari ile 65 yaş üstü Antalyakartlar kullanıma açılacaktır.

Antalya tramvay ücreti ne kadar?

Alınan kararla birlikte toplu ulaşıma ortalama yüzde 20 oranında zam yapıldı. Böylece 6 lira 70 kuruş olan indirimsiz toplu taşıma ücreti 8 TL’ye yükseldi. 5.70 olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 7 TL, 3.40 TL olan öğrenci 4 TL olurken, aktarma ücreti ise 2.5 TL oldu.

Antalya 18 yaş altı otobüse binebilir mi?

Sokağa çıkma kısıtlamasına tabi olup olmadığına bakılmaksızın 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ile 18 yaş altı gençler ve çocuklarımız şehir içi toplu ulaşım araçlarını (metro, metrobüs, otobüs, minibüs, dolmuş vb.) kullanamayacaklardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.