Antalya Şoförler Odası Başkanı Kim?

Aslı DURAN/ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’da, ‘rüşvet’ ve ‘yolsuzluk’ iddiasıyla yargılanan Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ile Hasan Uysal ve Gürhan Aydın, 5’er yıl, Volkan Doğan ve İsmail Demir 4’er yıl 2’şer ay hapse mahkum edildi. Diğer 14 sanık ise beraat etti.

Mehmet Ali Alkan Kimdir?

Mehmet Ali Alkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili. Ama birçoklarımız Mehmet Ali Alkan’ı, Antalya Şoförler Odası Başkanı olarak bilir.

Antalya Şoförler Odası seçimleri ne zaman?

Antalya şoförler odası seçimi 16 Ocak 2022’de yapılacak.

Şoförler Odası nereye bağlı?

bunların hepsi türkiye esnaf ve sanatkârlar konfederasyonuna bağlıdır

Sivas Şöförler Odası seçimi kim kazandı?

20 yıl Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını yürüten Beşir Köksal 106 oy alırken rakibi Sivas Tesviyeciler ve Oto Sanatkarları Odası Başkanı görevini yürütürken SESOB’a adaylığını açıklayan Hakan Demirgil 126 oy aldı. Seçimin kazanan tarafı 20 oy farkla Demirgil oldu.

Antalya Taksiciler Odası Başkanı kim oldu?

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve ekibini ağırladık. Alkan ile ilçemizdeki taksici esnafının sorunlarını ve taleplerini konuştuk. Esnafımız için neler yapabiliriz fikir alış verişinde bulunduk.

You might be interested:  Hatay Nerede Ne Yenir?

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı kim oldu?

Olağan Genel Kurul Toplantısı Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in Divan Başkanlığında 5 Mayıs Perşembe Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. AESOB 20. Olağan Genel Kurul Toplantısında AESOB Başkanı Adlıhan Dere yeniden seçilerek güven tazeledi.

Sivas Şöförler Odası Başkanı kim?

Başkanımız Sayın Şaban Yalman ve Başkanvekilimiz Ömer Yıldız Ankara ziyaretleri kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekilimiz Ahmet Özyürek’ i ziyaret ederek esnafımızın sıkıntılarını dile getirdiler.

Antalya Emlakçılar Odası seçimini kim kazandı?

ANTALYA EMLAKÇILAR ODASI SEÇİMİNİ İSMAİL ÇAĞLAR ALDI.

Şoförler Odası resmi bir kurum mu?

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 4 Nisan 1953 tarihinde kurulmuştur. Anayasanın 135 inci maddesinde tanımlanan Kamu Kurumu Niteliğinde Meslek Kuruluşu, aynı zamanda kamu tüzel kişisidir.

Şoförler Odası Başkanı ne kadar maaş alıyor?

İlçelerde görev yapan şoförler odası başkanları bin 600 ile 3 bin 200 lira arası, İlçelerdeki esnaf ve sanatkarlar odası başkanları ise çoğunlukla 3 bin 200 lira maaş alıyor. Maaşın yanı sıra başkanın temsil etme yetkisi içinde araç, iletişim ve yemek giderleri de meslek odası tarafından karşılanıyor.

Şoförler Cemiyeti Başkanı kim?

Seçimde İmam Bakır Alkan, 2447 oy aldı.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı kim oldu?

Murat Çiçek Şarkışla Esnaf Odası Başkanı oldu.

Sivas Şoförler Odası seçimi ne zaman?

Köksal, “Sivas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerinin 2022 yılı ocak ayında yapılması planlanmaktadır.

Şoförler Odasını kim denetler?

Esnaf ve sanatkârlar meslek kuruluşları nezdindeki Denetimler Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı ve Ticaret İl Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır.

Şoförler ve Otomobilciler Odası ne iş yapar?

TŞOF ; İfa edilen hizmetin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, trafik kazalarının azaltılması şoför esnafının sorunlarının çözümü, gerekli mevzuat değişiklik ve düzenlemelerin yapılmasını sağlamak amacıyla, başta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı olmak üzere; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı,

You might be interested:  Antalya Şoförler Odası Seçimi Kim Kazandı?

Şoförler Odası yönetim kurulu kaç kişiden oluşur?

c) Yönetim kurulu : Başkan dahil olmak üzere oda sayısı 25 ve daha az olanlarda beş, 26-50 olanlarda yedi, 51-120 olanlarda dokuz, 121 ve daha fazla olanlarda onbir kişiden oluşur ve genel kurul üyeleri arasından dört yıl süreyle görev yapmak üzere seçilir. Aynı sayıda yedek üye seçilir.

Minibüsçüler Odası nereye bağlı?

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.