Antalya Teknofest 2022 Nerede?

TEKNOFEST 2022 | Finike MYO.
TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacak. Geçen sene Eylül ayında yapılan festival, bu yıl 2 hafta erkene çekildi. NEREDE YAPILACAK? Milli Mücadele’nin başladığı ve doğasıyla insanları kendine çeken Samsun, bu yıl Teknofest’e ev sahipliği yapacak.

TEKNOFEST Ortaokul 2022 nerede?

Bir yıl İstanbul bir yıl Anadolu’nun başka bir şehrinde düzenlenen Teknofest beşinci yılında Samsun’a taşınmaktadır.

TEKNOFEST te ne yapılır?

 • TEKNOFEST Girişim Programı
 • Akıllı Ulaşım Yarışması
 • Eğitim Teknolojileri Yarışması
 • Hack Karadeniz.
 • Helikopter Tasarım Yarışması
 • Karma Sürü Simülasyon Yarışması
 • Pardus 21 Hata Yakalama ve Öneri Yarışması
 • Robotaksi-Binek Otonom Araç Yarışması
 • TEKNOFEST nerede yapıldı?

  Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali bu yıl 22-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenmişti. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın yaptığı yazılı açıklamada Teknofest 2022’nin Samsun’da düzenleneceğini açıklamıştı.

  TEKNOFEST nasıl girilir?

  TEKNOFEST 2021’e ziyaretçi olarak katılmak için https://t3kys.com/tr/teknofest/visitor/apply/ üzerinden kayıt yaptırılabiliyor.

  TEKNOFEST Antalya Ne Zaman Bitiyor 2022?

  Pek çok kişi TEKNOFEST’in ne zaman ve hangi tarihte yapılacağını merakla araştırıyor. İşte, 2022 TEKNOFEST hakkında bilgiler NE ZAMAN YAPILACAK? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, 30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek.

  You might be interested:  Antakya Mozaik Müzesi Nerede?

  TEKNOFEST 4 nerede?

  30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl Samsun’da düzenlenecek.

  TEKNOFEST kaç TL?

  TEKNOFEST GİRİŞ ÜCRETİ VAR MI, ÜCRETSİZ Mİ? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler, aktiviteler ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi’ni ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

  TEKNOFEST kaç para veriyor?

  TEKNOFEST 2022’de yarışıp dereceye girmeye hak kazanan takımlara 6 Milyon TL’nin üzerinde ödüller beklemektedir.

  TEKNOFEST baraj puanı kaç?

  Proje detay raporunda ise; baraj puanı 79,00 olan değerlendirmeden 84,50 puan alarak, TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları, İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışmasında, Sağlık ve İlk Yardım kategorisinde finale katılmaya hak kazanmışlardır.

  2022 ne nerede yapılacak?

  2022 FIFA Dünya Kupası, 21 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar’da düzenlenecek olan 22. FIFA Dünya Kupası turnuvasıdır. 2 Aralık 2010 tarihinde yapılan oylama sonucunda, FIFA tarafından açıklanan ev sahibi ülke Katar olmuştur.

  Teknofest e kimler katılabilir?

  TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne katılım-ziyaret için yaş sınırlaması var mı? Festival, her yaş ve meslek grubundan ziyaretçiye açık olup ücretsizdir.

  Teknofest neler var?

  TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışmaları kapsamında geçtiğimiz yıldan farklı olarak; Dikey İniş Roket, Engelsiz Yaşam Teknolojileri, Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma, Hyperloop Geliştirme yarışmaları yer alacaktır.

  TEKNOFEST kimin?

  TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye’de düzenlenen havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivalidir. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin millî teknolojilerini geliştirmeyi hedefleyen ilk ve tek festivaldir.

  TEKNOFEST ne kadar sürüyor?

  30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

  You might be interested:  Iskenderun Antakya Nasıl Gidilir?

  TEKNOFEST biletli mi?

  TEKNOFEST ÜCRETLİ Mİ? TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

  Teknofest 2022 hangi illerde?

  Teknofest

  Yıl Yer
  2020 Gaziantep
  2021 İstanbul
  2022 Azerbaycan
  Samsun

  TEKNOFEST en son nerede yapıldı?

  İlki 2018 yılında düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl 21-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirildi. Türkiye’nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST sona erdi.

  2023 TEKNOFEST nerede yapılacak?

  Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 30 Ağustos-04 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun Çarşamba Havalimanında gerçekleştirilecek, festival kapsamında 39 farklı Teknoloji Yarışması düzenlenecektir.

  Teknofeste nasil gidilir 2022?

  Teknofest başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? 39 farklı kategoride Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji yarışmalarının gerçekleşeceği TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne www.teknofest.org adresindeki Başvuru Formu doldurularak başvurulabiliyor. Başvuru için son tarih: 28 Şubat 2022.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.