Hatay Antakya Carrefoursa Nerede?

Hatay şehrinde Antakya ilçesinde bulunan Primemall Antakya CarrefourSA nerede ve nasıl gidilir öğrenebilir, yol tarifi alabilirsiniz. 0 (326) 502 00 85 numaralı telefondan Primemall Antakya CarrefourSA ile iletişime geçebilir, güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Primemall Antakya CarrefourSA Yorumlar (0 Değerlendirme)

Van CarrefourSA nerede?

CarrefourSA Super Şubelerinin Adres, Telefon, Açılış-Kapanış Saati, Haritadan Gösterimi

Mağaza Adı Adresi
CarrefourSA Super Van 2 Kazım Karabekir Mah. Kurtuluş Parkı Karşısı İpekyolu-Van
CarrefourSA Super Van Park AVM Serhat Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No:147 İç Kapı No: 2BK07 İpekyolu-Van İpekyolu-Van

Carrefour kaç şubesi var?

CarrefourSA bugün 10.500 çalışanı ile 52 ildeki Hiper, Süper, Gurme ve Mini formatlardaki 643 marketi, 9 deposu ve CarrefourSA.com online marketi ile günde 500 bin kişiye kaliteli ve güvenilir ürünlerini ulaştırmaktadır.

CarrefourSA kart ücretli mi?

CarrefourSA Kart’ın üyelik ücreti var mıdır? SMS ve üyelik hizmetlerimizden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Carrefour kapandı mı?

Rekabet Kurulu, CarrefourSA’nın Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Hatay, Malatya, Mardin, Şanlıurfa ve Van’daki 34 mağazasının kiracılık hakkının Migros’a devredilmesine izin verdi.

Erzurum’da CarrefourSA nerede var?

Carrefour Erzurum Şükrüpaşa

 • Adres: Yakutiye İlçesi Şükrüpaşa Mah. Dadaş Köyü Yolu Cad. No: 58 / A-B-C-D-E-F Erzurum.
 • Telefon: 0442 240 00 76.
 • Fax: 2400076.
 • You might be interested:  Mersin Erdemlide Ne Yenir?

  Carrefour ismi ne anlama gelir?

  Walmart’tan sonra dünyanın en büyük cirosuna sahip mağazacılık şirketidir. Ağırlıklı olarak Avrupa Birliği, Brezilya ve Arjantin’de faaliyet göstermekle birlikte Kuzey Afrika ve Asya’da da mağazalara sahiptir. Şirket isminin Fransızca sözcük anlamı ‘yol’ ya da ‘dörtyol ağzı’dır.

  Carrefour Türk malı mı?

  Carrefoursa kimin markası: Dünyadaki ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan Carrefour, global perakende devlerinden biri olmaktadır. Türkiye’deise Carrefour, 1993 yılında ilk mağazasını İçerenköy’de açtı.1996 yılında ise Sabancı Holding ile ortaklık kuruldu.

  Carrefour Kimin 2022?

  Hacı Ömer Sabancı Holding tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu’ nda yapılan yazılı açıklamaya göre Hacı Ömer Sabancı Holding’in Carrefoursa’ daki payı yüzde 50,93 oldu

  CarrefourSA sabancıların mı?

  2021 yılında Sabancı Topluluğu Perakende şirketleri, yaklaşık 194 milyon ziyaretçiye hizmet veren güçlü dijital omurga ve online perakende teklifleri sayesinde online satış hacimlerinde güçlü bir büyüme elde etti. Grubun gıda perakende şirketi, 2021’de online satış gelirinde yıllık %130 büyüme kaydetti.

  Carrefour sahibi nereli?

  CarrefourSA

  Slogan Ne Lazımsa CarrefourSA, CarrefourSA Ne Lazımsa
  Net gelir —304,1 Milyon ₺ (2020)
  Sahibi Sabancı Ailesi: %57,12 Carrefour Nederland BV: %37,54 Halka açık: %5,34
  Çalışan sayısı 10.500
  Website carrefoursa.com

  CarrefourSA içki satışı var mı?

  Hem alkol hem de kurbanlık satışı yapan marketler ise şöyle: Migros ve CarrefourSA.

  CarrefourSA kart var mı?

  CarrefourSA Kart. Ayrıcalıklar Dünyasına Hoş Geldiniz. Bu sayfadan CarrefourSA Kart sahibi olabilirsiniz. Zaten CarrefourSA Kart sahibiyseniz, bilgilerinizi ve iletişim tercihlerinizi güncelleyerek CarrefourSA’nın fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

  CarrefourSA kart nerelerde geçerli?

  CarrefourSA hediye çeklerini tüm Carrefour mağazalarında kullanabilirsiniz. Hediye çeklerini kampanyalı ve indirimli ürünler dahil olmak üzere poptan ve perakende alkollü içecek ve tütün mamülleri alımlarında, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde geçerli değildir.

  You might be interested:  Adana Demirspor Maçı Saat Kaçta Hangi Kanalda?

  Carrefour saat kaçta kapanıyor?

  CarrefourSA şubeleri hafta içi her gün saat 22:00’da kapanıyor.

  Carrefour Sabancı’nın mı?

  2021 yılında Sabancı Topluluğu Perakende şirketleri, yaklaşık 194 milyon ziyaretçiye hizmet veren güçlü dijital omurga ve online perakende teklifleri sayesinde online satış hacimlerinde güçlü bir büyüme elde etti. Grubun gıda perakende şirketi, 2021’de online satış gelirinde yıllık %130 büyüme kaydetti.

  Kozyatağı Carrefour sahibi kim?

  Bainbridge Holding’in sahip olduğu Kozyatağı Carrefour AVM, Gülaylar Group’un oluyor. Satış Rekabet Kurumu tarafından onaylanırsa Gülaylar, 269 milyon Euro ödeyecek

  Carrefour israilin mi?

  İSRAİLLİ finans ve sanayii grubu Koor, 630 milyon Euro yatırımla Fransız Carrefour’un yüzde 3’ünü satın aldı. Bu hamkleyi piyasa koşullarında likidite avantajını yatırıma dönüştürmek için yaptığını açıklayan Koors, anlaşma ile ilgili daha fazla ayrınttı vermekten kaçındı.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.