Hatay Antakya Nöbetçi Noter Nerede?

HATAY NÖBETÇİ NOTERLER Tarih : 06.08.2022 Noter Adı : Hatay 1 Noterin Adı : Hasan Bankir Adres : Kışlasaray Mah. Hürriyet Cad. No.6/101 31070 Antakya/Hatay

Hatay’da pazar günü nöbetçi noter var mı?

Hatay Nöbetçi Noterler;

Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00 – 16:00 aralığında hizmet vermektedir.

Antakya’da nöbetçi noter var mı?

16 Temmuz C.tesi günü 10:00-16:00 arası Antakya ilçesinde 1 adet nöbetçi noterlik bulunuyor.

Bayramda nöbetçi noter var mı?

NOTERLER BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? Noterler, Kurban Bayramı resmi tatil olduğu için bayram boyunca çalışmayacak. 8 Temmuz Cuma günü ise yarım gün hizmet verecek.

Cumartesi pazar günleri noter açık mı?

NOTERLER CUMARTESİ GÜNÜ AÇIK MI? Normal şartlar altında hafta sonları hizmet vermeyen noterler, 2019 yılı itibariyle nöbetçilik sistemine geçti. Böylece cumartesi ve pazar günleri nöbetçi noterler üzerinden işlemler gerçekleştirilebilecek.

Açık noter var mı?

2022 yılı itibarıyla nöbetçi noterler, cumartesi ve pazar günleri 10.00-16.00 saatleri arasında çalışıyor.

Nöbetçi noterde hangi işlemler yapılır?

İmza sirküleri, Protesto işleri, İhbar ihtarname işleri ve tebliği, Tescil işlemleri yapılabiliyor.

You might be interested:  Antalya Da Tatile Nereye Gidilir?

Nöbetçi noterler açık mı?

6 Nisan 2019 yılında başladı, nöbetçi noterlik uygulaması. Koronavirüs salgını nedeniyle 1,5 yıl ara verildi. 2021 yılında ise sadece 5 ay aktif kullanıldı. Buna rağmen vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 5 aylık dönemde tam 301 bin 737 işlem yapıldı. Nöbetçi noterlik en kritik hizmetlerden birisi haline geldi.

Noter ne zaman açılıyor?

NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ 2022

Noterler hafta içi her gün saat 09:00’da mesaiye başlıyor ve akşam 17:00’a kadar hizmet veriyorlar.

Noter Bayramda kaç gün tatil 2022?

Nöbetçi noterlik sistemi uygulaması Kurban Bayramı’nın 9 günlük tatilinde de gündeme geldi. Ancak Noterler Birliği’nin resmi sayfasından nöbetçi noterlere ilişkin bir liste yayımlanmadı. Dolayısıyla vatandaşlar noterlerdeki işlerini 9 günlük bayram tatilinin ardından gerçekleştirebilecek.

Noterler saat kaçta kapanır?

Öğleden sonra 13:00’da veya 13:30’da tekrar mesaiye başlayan noterler akşam kapanış saati olan 17:00’a kadar çalışmaya devam ederler.

Arefe günü noterler kaça kadar açık 2022?

Kurban Bayramı resmi tatili bu yıl cumartesi, pazar, pazartesi ve salı günlerine denk gelecek. Resmi tatil olması nedeniyle bu günlerde noterler kapalı olacaklar. Aynı şekilde arife günü öğleden sonra da resmi tatil olduğu için 8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra noterler kapanacak.

Nöbetçi noter fiyat farkı var mı?

Haftasonu nedeniyle nöbetçi noter ve expertizler biraz daha yoğun olurlar sanırım. Fiyat farkı yok.

Pazar günü nöbetçi noter kaça kadar açık?

Öğleden sonra bir saatlik aradan sonra 13:00’da veya 13:30’da tekrar mesaiye başlayan noterler akşam kapanış saati olan 17:00’a kadar çalışmaya devam ederler. Nöbetçi noterlik mesai saati Cumartesi: 09.00 – 16.00; Pazar günü: 10.00 – 14.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Noterden vekalet ücreti ne kadar?

Noter vekaletname ücreti; 2022 yılı itibarı ile 192 TL’dir. Noter tapu vekaleti için ödenecek tutar; 240 TL’den başlayarak 650 TL’ye kadar çıkabilir. Avukat vekaletname ücreti; 192 TL’dir. Muhasebeciye verilecek vekaletname ücreti; 192 TL’dir.

You might be interested:  Antalya Martı Nasıl Kiralanır?

Resmi tatillerde nöbetçi noter var mı?

Nöbetçi noterler yalnızca hafta sonları açıktır ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Arefe günü noter açık olur mu?

Diğer yandan nöbteçi noterlik sistemi ile bayram tatilinde noter hizmeti sunulup sunulmadığı da merak konusu. İşte, arefe günü ve bayramda noterlik çalışma saati BAYRAMDA NOTERLER AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU? Kamu kurumları arasında olan noterler arefe günü yarım gün olarak hizmet verecek.

Noterler günü ne zaman?

Hepinize önce sağlık dileyerek, siz meslektaşlarımızın ve tüm çalışanlarımızın 5 Mayıs Noterler Günü’nü en içten duygularımla​ kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Noterler Bayramdan sonra ne zaman açılıyor 2020?

İşte bu soruların yanıtı haberimizde BAYRAMDA NOTERLER ÇALIŞIYOR MU? Kurban Bayramı’nda kamu kurumlarının kapalı olması nedeniyle noterler de hizmet vermeyecek. 9-10-11-12 Temmuz tarihleri arasında noterde işlem yapmak isteyenler için ilk iş günü olan 13 Temmuz Çarşamba gününü beklemesi gerekecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.