Hatay Emniyet Müdürü Kim Oldu?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet ARIBAŞ, Cumhurbaşkanlığı’nın 02.10.2021 tarihli kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Hatay il emniyet müdürü kim oldu?

Aksaray doğumlu olan Ahmet Arıbaş 2013 yılında İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü’ne atandı. 2014’te bu görevinden ayrılan Arıbaş 27.12.2018 tarihli kararname ile Muş İl Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. 2 Ekim 2021’de Resmi Gazete’de yayınlanan karar ile Arıbaş, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi.

Hatay Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş nereli?

Ahmet Arıbaş aslen Aksaraylı’dır.

Antakya il emniyet müdürü kim?

MEHMET MURAT ULUCAN HAYATI

1987 yılında Ankara Polis Koleji’nden, 1991 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle 1991 yılında mesleğe başladı.

Engin Kaloğlu kimdir?

Muş İl Emniyet Müdürü Engin Kaloğlu hakkında pek fazla bilgi bilinmiyor. Engin Kaloğlu son olarak İstihbarat Dairesi Başkan Yardımcısı görevinde bulunuyordu. Cumhurbaşkanlığının 01.10.2021 tarihli kararnamesi ile Muş İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Hatay Özel Harekat Şube Müdürü kim?

Hatay Özel Harekât Şube Müdürü Abdulmuttalip ARSLAN Şark hizmetini bitirerek Ankara’da göreve başladı.

Istanbul il emniyet müdürü Zafer Aktaş kimdir?

İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ aslen Balıkesirli olup 1964 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Polis Koleji’nden, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle Gaziantep ilinde göreve başlamıştır.

You might be interested:  Antalya Fenerbahçe Maçı Ne Zaman 2016?

Hatay Emniyet Müdürü kim 2022?

Hatay’ın yeni İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş olarak atandı.

Ahmet Sarıbaş kimdir?

1. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ahmet Arıbaş, İçişleri Bakanlığının 27.12.2018 tarihli kararnamesi ile Muş İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. 02 Ekim 2021 Tarihli ve 31616 Sayılı Resmî Gazete’de yer alan atama kararlarına göre Hatay İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirilmiştir.

Hatay Trafik Denetleme Şube Müdürü kimdir?

Hatay İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürü Murat Akyüz de Komutanlık olarak teknolojiyle donatılan trafik timlerinin vatandaşlara hizmet verdiğini belirtti.

Şu an Emniyet Genel Müdürü kim?

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Şanlıurfa’da bir dizi ziyarette bulundu.

1 sınıf emniyet müdürü ne iş yapar?

Görevleri. Türkiye’de 1. Sınıf Emniyet Müdürleri İki Dereceye göre sınıflandırılır; 1.Derece: Genel Müdür Yardımcısı, Teftiş Kurulu Başkanı, Özel Güvenlik Denetleme Başkanı, Polis Akademisi Başkanı, Merkez Emniyet Müdürü, Emniyet Müşaviri görevlerinde bulunabilirler. Bu rütbeyi bekleme süresi yaş haddidir.

Cemil Tonbul kim?

Cemil Tonbul, 10 Mayıs 1964 yılında Trabzon ili Akçaabat ilçesi Kirazlık Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon ili Akçaabat ilçesinde tamamladı. 1985 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden, 1986 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun oldu.

Hatay Emniyet Müdürü kim 2021?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet ARIBAŞ, Cumhurbaşkanlığı’nın 02.10.2021 tarihli kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Hatay Emniyet Müdürü Değişti mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 2 Ekim 2021 Cumartesi günü Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Hatay İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş’ın Muş Emniyet Müdürlüğü görevinden ayrılmasıyla birlikte boşalan koltuğa ise Engin Kaloğlu atandı.

Zehra Nur örten kimdir?

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada Afrin Koordinatör Emniyet Müdürü Nadir Örten’in kızı Zehra Nur Örten (9) hayatını kaybetti. Kaza, akşam saatlerinde Kahramanmaraş-Kayseri Karayolu’nun Tahirbey mevkiinde meydana geldi.

You might be interested:  Hatay Ne Zaman Turkiyeye Katildi?

Emniyet Müdürü Kamil Karabörk kimdir?

Hatay İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmakta iken, 19.09.2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı 2019/320 sayılı kararnamesi ile Kayseri İl Emniyet Müdürü olarak göreve başlamıştır. İl Emniyet Müdürümüz Sayın Kamil KARABÖRK iki kız çocuk babasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.