Mersin Karaduvar Balık Festivali Nerede?

Mersinliler, Akdeniz ilçesinin sahil mahallesi Karaduvar’da düzenlenen Balık Festivalinde, saldalya-ekmek lezzeti, müzik ve eğlenceyle buluştu. İlki 2019 yılında yapılan, pandemi nedeniyle geçen yıl ara verilen Karaduvar Balık Festivali, yeniden Mersinlilerle buluştu.

Mersin Balık Festivali nerede?

Mersinliler, merkez Yenişehir ilçesinde bulunan etkinlik alanında düzenlenen festivalde, hamsiekmek lezzeti, müzik ve eğlenceyle buluştu. 9 gün sürecek festival için etkinlik alanında onlarca stant kurularak, vatandaşlara Karadeniz’in lezzeti hamsi ekmek dağıtıldı.

Karaduvar Balık Festivali nerede yapılıyor?

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesince ikincisi düzenlenen ve 2 gün sürecek olan Karaduvar Balık Festivali yarın başlıyor.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ilki 2019 yılı sonunda düzenlenen ve büyük ilgi gören Karaduvar Balık Festivali’nin bu yıl ikincisi düzenleniyor.

Mersin Karaduvar Festivali Ne zaman?

MERSİN, (DHA)-MERSİN’de, Akdeniz Belediyesi’nin; ilkini 2019 yılı Aralık ayı içinde düzenlediği; büyük ses getiren, farklı illerden binlerce insanın da katılımıyla gerçekleştirdiği ‘Karaduvar Balık Festivali’nin’ ikincisini, bu yıl 9-10 Ekim 2021 tarihleri arasında organize ediyor.

Mersin Hamsi Festivali nerede?

Mersin’de bu yıl ilki düzenlenen ‘Hamsi Festivali’ başladı.

Yenişehir ilçesindeki etkinlik alanında düzenlenen programa, kent protokolü ve vatandaşlar katıldı. Açıklamada açılıştaki konuşmasına yer verilen Vali Su, Mersin’in tarih içerisinde birçok medeniyetin kültürünü içerisinde barındırdığını belirtti.

Balık Festivali saat kaçta?

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek festival Milli İrade Meydanı’nda saat 17.00’da gerçekleştirilecek.

You might be interested:  Mersin Metro Ihalesini Hangi Firma Aldı?

Mersin Hamsi Festivali Ne zaman?

Tarih: 3 Mart 2022 Perşembe 16:45

Mersin Karadenizliler Derneği Mersin’de hamsi festivali düzenleyecek. 5 – 13 Mart arası yapılacak olan festivalde katılımcıları yöresel lezzet ve halk oyunlarından, konserlere kadar birçok renkli etkinlik bekleyecek.

Karaduvar Balık Festivali 2021 ne zaman?

Akdeniz Belediyesi’nin; ilkini 2019 yılı Aralık ayı içinde düzenlediği ve büyük ses getiren, farklı illerden binlerce insanın da katılımıyla gerçekleştirdiği “Karaduvar Balık Festivali’nin” ikincisi, 9-10 Ekim 2021 tarihleri arasında organize ediliyor.

Sardalya Festivali Ne zaman?

çanakkalenin gelibolu ilçesinde her yaz temmuz sonunda yapılan festival.

Hamsi Festivali Nedir?

Esenler Belediyesi tarafından bu yıl 10.su düzenlenecek olan “Hamsi ve Horon Festivali” Karadeniz coşkusunu Esenler’e taşıyacak. Vatandaşlara 5 ton hamsinin ikram edileceği festival; halk oyunları, yarışmalar, yöresel lezzetler ve Koliva konseriyle renklenecek.

Silifke Festivali 2022 ne zaman?

Festival programı ile ilgili hazırlıkların devam ettiğine değinen Başkan Altunok yaptığı açıklamada, “Bu yıl gerçekleştireceğimiz 49. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali ile ilgili hazırlıklarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. 20-26 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Silifke Müzik ve

Mut Kayısı Festivali 2022 ne zaman?

Karacaoğlan Kayısı Kültür ve Sanat Festivalimiz 3-4-5 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Açılış programımız Tarihi Karacaoğlan Çınaraltı Parkımızda olacak. Burada kayısı yeme yarışmamız olacak ve dilek havuzuna bolluk bereketin nişanesi olarak kayısı dökeceğiz.

Mersin Narenciye Festivali 2022 ne zaman?

11 Kasım 2022’de Mersin’de gerçekleştirilecek. 11 Kasım 2022’de Mersin’de gerçekleştirilecek.

Mersin Festivali Ne zaman?

MilyonFest Mersin / Erdemli 2022 festivali, 11 – 14 Ağustos tarihleri arasında Milyon Beach Erdemli’de

Leave a Reply

Your email address will not be published.