Vivense Adana Mağazası Nerede?

Vivense Adana Showroom, mobilya mağazaları, Belediye Evleri Mah., 84248.

Vivense hangi illerde var?

Vivense mağazaları; Ankara, Adana, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Samsun, Mersin gibi pek çok ilde bulunmaktadır.

Vivense kaç şubesi var?

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesindeki 23 şehirde 54 showroom ve satış noktası bulunan Vivense’in şu anki yatırımcıları arasında Erikli Su-Nestle Su ortaklığında CEO olan ve bu görevinden 2012’de ayrılıp teknoloji tabanlı yatırımlarıyla tanınan Hasan Aslanoba, Avrupa’nın en büyük teknoloji fonlarından biri olan

Vivense nin sahibi kim?

Kemal Erol – Founder & CEO – Vivense.com | LinkedIn.

Vivense hangi marka?

Yeteneklerimizi birlikte keşfedelim. Vivense’nin ana yatırımcısı Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketi olan Actera Group’tur.

Mobilya alırken hangi marka tercih edilmeli?

Türkiye’deki En İyi Mobilya Markaları Listesi

 • 1-Bellona Mobilya. 1997 Yılında Kayseri’de faaliyete geçen firmada dilediğiniz her ürünü bulmanız mümkündür.
 • 2-Enza Home.
 • 3-Mudo Consept.
 • 4-Kelebek Mobilya.
 • 5-Ikea.
 • 6-Mondi Mobilya.
 • 7-Adore Mobilya.
 • 7-Kilim Mobiya.
 • Vivense ne demek?

  internet üzerinden mobilya ve benzer ürünlerin satıldığı web sitesidir.

  Vivense sahibi nereli?

  Huzurlarınızda çok sıkı bir girişimci. Vivense’nin kurucusu Kemal Erol. Türkiye yetmedi, şimdi de dünyaya açılıyorlar.

  You might be interested:  Antakya 75.Yıl Bulvarı Nerede?

  Vivense de kapıda ödeme var mı?

  Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

  Vivense kime satıldı?

  Yedi yıldır mobilya sektöründe faaliyet gösteren Vivense’nin Lüksemburg merkezli Sahara Holdings’e satışının duyurulmasından bir gün sonra özel sermaye şirketi Actera, 130 milyon dolarlık yatırım kararı aldı

  Kemal Erol evli mi?

  Mart 2015’te Yeni Türk Edebiyatı alanında Doçentlik unvanını aldı. Halen adı geçen üniversite ve fakültede Türkçe Eğitimi Bölümü Başkanı olarak çalışmakta olan Doç. Dr. Kemal EROL, orta derecede Almanca ve iyi derecede Farsça (KPDS:93) biliyor; evli ve dört çocuk babasıdır.

  Vivense nasıl kuruldu?

  Daha önce Earlybird Venture Capital başta olmak üzere Can Yücaoğlu, Hasan Aslanoba, Alp Saul, Fabrice Grinda ve Jose Marin gibi yatırımcılardan yatırım alan Vivense, 2013 yılında Kemal Erol tarafından e-ticaret sitesi olarak kuruldu.

  Vivense ne kadar yatırım aldı?

  Global şirket Türkiye’den vazgeçince, o kendi işini kurmaya karar verdi. 8 yıl önce başlattığı Vivense, 1 milyar TL ciro düzeyini yakaladı, 2020 sonunda Actera’dan 130 milyon dolar yatırım aldı.

  Vivense iade var mı?

  İade edilen ürün Vivense’ye ulaştıktan sonra teknik incelemeye gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanıcı tarafından hatalı hale getirildiği raporu verilirse iade kabul edilemez. Üründe defo / hata var ise 14 gün içinde iade kaydı oluşturulmalıdır.

  Vivense elden taksit var mı?

  Vivense.com üzerinden yapacağınız alışveriş, ödeme güvenlik altyapısı sağlanmış bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca havale ile de alışveriş imkanı sunuyoruz. Vivense’den World, Bonus, Axess, Maksimum, Paraf, Card Finans ve Bank Asya kartlarına peşin fiyatına 3, 6, 9 taksitle de alışveriş yapabilirsiniz.

  Vivense kaça kadar açık?

  Hafta içi ve Hafta sonu 10:00 – 19:00 saatleri arasında açığız.

  You might be interested:  Biber Gazı Nerede Satılır Adana?

  Vivense Trabzonda var mi?

  Vivense.com – Trabzon’dan Levent Bey de artık Vivense | Facebook.

  Malatyada Vivense var mı?

  Özel tasarımları ile mobilya ve yaşam ürünü sunan Vivense, 25. showroom’unu Bağdat Caddesi’nde açtı. Özel tasarımları ile mobilya ve yaşam ürünü sunan Vivense, 25. showroom’unu Bağdat Caddesi’nde açtı.

  Kemal Erol Kimdir?

  Türkiye’nin ilk online mobilya satış sitesini kurdu. Tasarımlarını kendisi yapıyor. Küçük üreticilere ürettirip, müşterilerine ulaştırıyor. Vivense kurucu ortağı ve CEO’su Kemal Erol, ‘Türkiye’nin İkea’sı olacağız’ diyecek kadar iddialı bir girişimci

  Vivense ne zaman açılacak?

  Hafta içi ve Hafta sonu 10:00 – 20:00 saatleri arasında açığız.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.