Yenikapı Hatay Günleri Nasıl Gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden yenikapı hatay günleri 5-9 Ekim 2016 adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları yenikapı hatay günleri 5-9 Ekim 2016 – yakınından geçiyor Otobüs: 72YT, 80T, BN1

Yenikapı etkinlik alanına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yenikapı Etkinlik Alanı yakınından geçiyor: 146T, 30D, 31Y, 39D, 70KY, BN1.

Yenikapi tanitim gunleri nasil gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul / Yenikapı Etkinlik Alanı Konya Tanıtım Günleri adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 146T, 30D, 31Y, 39D, 70KY, 77, BN1.
 2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M2.

Yenikapı Hatay Günleri ne zaman?

07 Ekim 2021 Perşembe günü saat 12.00’de İstanbul Yenikapı Etkinlik alanında “Birlik” teması ve “Biz Biriz, Dünya Bir” sloganıyla bu yıl 10’ncusu düzenlenen “İstanbul’da Hatay Günleri” etkinliği açılış törenine katılan Vali Doğan, “Şehrimizin tarihini, kültürünü, turizmini tanıtacağımız bu etkinliğin hayırlı olmasını

You might be interested:  Adana Portakal Çiçeği Festivali 2022 Ne Zaman?

Yenikapıya metro ile nasıl gidilir?

Kadıköy-Kartal metrosu ile Marmaray’a oradan da Marmaray Yenikapı durağına ulaşmak mümkün. Kazlıçeşme Yenikapı, Sirkeci istasyonlarından Ayrılıkçeşme istasyonuna ulaşılarak Kadıköy-Kartal metrosu ile miting alanına ulaşım sağlanacaktır.

Yenikapı etkinlik alanı kaç kişilik?

Yenikapı Meydanı veya diğer adıyla İstanbul Metropolü Miting ve Gösteri Alanı, Samatya’dan Yenikapı’daki feribot iskelesine kadar uzanan 673 bin metrekarelik bir alanı kapsayan bölgede denize dolgu yapılarak inşa edilen, ortalama 1,5 milyon, maksimum 2,5 milyon kapasiteli bir meydandır.

Yenikapı Metro ile Marmaray yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Marmaray ile Yenikapı miting alanına nasıl gidilir?

Kadıköy’den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Miting Alanı’na ulaşabilirsiniz. Üsküdar’dan Marmaray’a binerek Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Miting Alanı’na ulaşabilirsiniz.

Yenikapı meydana Nasıl Gidilir?

Aksaray, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenikapı Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 30D, 32A, 38, 41Y, 72T, 73, 76D, 93T.
 2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M1A, M2.

Yenikapı Ramazan etkinlikleri nerede?

Yenikapı sahilinde 700 bin metrekare alan üzerine kurulan Yenikapı Sahili ve Etkinlik Alanı, 2014 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Avrupa yakasındaki Ramazan etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Yenikapı Hatay Günleri ne zaman bitiyor?

Hatay’ın kültürel değerlerinin, medeniyet birikiminin ve gastronomik lezzetlerinin yer aldığı İstanbul’da Hatay Günleri, 10 Ekim Pazar gününe kadar konuklarını ağırlamaya devam edecek. Hatay Günleri’nin açılış törenine Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.

Istanbul’da Hatay Günleri ne zaman?

Erzin Belediyesi olarak 6-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bu yıl 10’uncusu gerçekleşecek olan İstanbul’da Hatay Günleri etkinliğinde yerimizi aldık. Yöresel ürünleri sergileyeceğimiz standımıza siz değerli dostlarımızı bekliyoruz.

You might be interested:  Antalya Sahur Ne Zaman Bitiyor?

Hatay Günleri Ne zamana kadar?

Hatay’ın kültür ve turizmini canlandırmak için geleneksel olarak Hatay Valiliği himayelerinde ATSO ve HESOB işbirliği ile Hatay Turizm ve Gastronomi Derneği tarafından bu yıl 25-29 Mart 2022 tarihlerinde Ankara Altınpark Fuar Alanında yapılacak olan “Başkent’te Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri” etkinliği başladı.

Yenikapıya hangi metro gider?

Bu Metro hatları Yenikapı yakınından geçiyor: M1B, M2.

Yenikapıdan hangi metrolar var?

Her gün milyonlarca insan taşıyan İstanbul metro hatlarının çeşitli toplu taşıma araçları ile aktarması bulunur.

 • İstanbul Metro Hatları ve İsimleri 2022.
 • M1A Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metro Hattı
 • M1B Yenikapı – Kirazlı Metro Hattı
 • M2 Yenikapı – Taksim – Hacıosman Metro Hattı
 • Yenikapı nerede hangi semtte?

  Yenikapı İstanbul’un Fatih ilçesi sınırları içinde Marmara Denizi sahilinde yer alan bir semttir. Ayrıca Konstantinopolis Surları’nın kapılarından biridir. Semt Kennedy Caddesi ve Mustafa Kemal Caddesi’nin kesiştiği noktanın etrafında gelişmiştir.

  Yenikapı etkinlik alanı Marmaraya yakın mı?

  Anadolu yakasından gelecek olanlar için; Kadıköy’den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Miting Alanı’na ulaşabilirsiniz.

  Yenikapı Ramazan etkinlikleri nerede?

  Yenikapı sahilinde 700 bin metrekare alan üzerine kurulan Yenikapı Sahili ve Etkinlik Alanı, 2014 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Avrupa yakasındaki Ramazan etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

  Yenikapı meydana Nasıl Gidilir?

  Aksaray, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenikapı Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 32A, 38, 41Y, 72T, 73, 76D, 93T.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M2.

  Beylikduzunden Yenikapı ya nasıl gidilir?

  metrobüs ile şirinevler durağına gelip, yaklaşık 10-12 dakika yürüyüp ataköy marmaray’a binebilir ve yenikapı marmaray durağı’nda inebilirsin (tahmini marmaray yolculuğu 15 dakika) veya bu uzun geliyorsa, şirinevler metro kapalı olduğu için bahçelievler metrobüs durağında inip oradan metro’ya binerek yenikapı son

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.