Adana Ticaret Odası Başkanı Kim?

Adana Ticaret Odası Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Meclis Başkanı İsmail Acı, Başkan Yardımcısı Yücel Bayram, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter’den oluşan heyet TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
Gazeteci Mehmet Uluğtürkan sunduğu TV A’da yayınlanan İş’te Kazanç programına katılan Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yeni dönemde içerisinde güçbirliği yaparak içerisinde olacakları projelerle Adana’nın Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olacağını söyledi.

Adana Sanayi Odası Başkanı kim?

Zeki KIVANÇ – Üye

Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı 5 Temmuz 2013 tarihinden itibaren sürdürmektedir.

Atilla Menevşe kimdir?

27 Şubat 1945 tarihinde Ankara’da doğan Sn. Atila Menevşe, Ankara Ticaret Lisesi’nin ardından Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisi Maliye Bölümü’nden mezun oldu, askerlik hizmetini ise yedek subay olarak Erzurum’da tamamladı. İş hayatına 1969 yılında Merkez Bankası’nda uzman olarak başlayan Sn.

Adana Ticaret Borsası Başkanı kim?

Şahin Bilgiç (Yönetim Kurulu Başkanı) – ADANA TİCARET BORSASI.

Adana Ticaret Odası Genel Sekreteri kimdir?

Birol Yarman – Genel Sekreter – Adana Ticaret Odası | LinkedIn.

Bekir Sütçü kim?

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1962 yılında Kayseri’de doğan Bekir SÜTCÜ, 1974 yılında Adana Cumhuriyet İlkokulu’ndan mezun oldu. 1977 yılında Adana İstiklal Ortaokulu’nu bitirdi. 1978 yılında Adana Erkek Lisesi’nden 1.sınıfta ayrılarak çalışma hayatına yönelmiştir.

You might be interested:  Adana Nerede Hangi Bölgede?

Adana Ticaret Odası seçimleri ne zaman 2022?

Genel Kurul; 16 Nisan 2022 Cumartesi günü saat:10:00’da Adana Tabip Odası’nda (Güzelyalı Mahallesi 81101 Sokak No:10 Çukurova / ADANA), Oda Organları Seçimleri; 17 Nisan 2022 Pazar günü saat: 09:00-17:00 arası Adana Tabip Odası’nda (Güzelyalı Mahallesi 81101 Sokak No:10 Çukurova / ADANA), yapılacaktır.

Sabahattin Yumuşak kimdir?

Sabahattin YUMUŞAK. evli ve üç çocuk babasıdır.1984’ten beri Adana’da Çırçır ve yağ fabrikası işletmeciliği ile tarım ürünleri ticareti ile Zirai ilaç ve Gübre bayiliği ile iştigal etmektedir. 1993’te Zafer Dershanesini kurup. 2002’de Avea bölge bayiliğini oluşturdu.

Osman Bağış kimdir?

1965 İmamoğlu/Adana doğumlu olan Sayın Osman Bağış ilk, orta, ve lise eğitimini İmamoğlu’nda tamamlamış, Konya Selçuk üniversitesi Eğitim Fakültesine devam etmiş olup evli ve 2 çocuk babasıdır. Çırçır, prese ve un fabrikaları işletmeciliği ile iştigal etmektedir.

Ticaret odaları ne iş yapar?

Ticaret ve Sanayi odaları, ticaret odaları, sanayi odaları ve deniz ticaret odaları; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak, mensuplarının birbirleriyle ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hâkim

Ticaret odası üyelik aidatı ne kadar?

Şirketler için tahakkuk eden Ticari Bilanço Karı’nın binde 5’i kadardır. Şahıslar için Ticari Kazanç Matrahı’nın binde 5’i kadardır. Munzam Aidatın Tavanı 2022 yılı için 50.040.00 TL’dir.

Hüseyin Alıravcı kimdir?

Hüseyin Alıravcı – yönetim kurulu başkanı – arc tekstil | LinkedIn.

Leave a Reply

Your email address will not be published.