Alanya’Dan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

Antalya havalimanından Alanya’ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.
Alanya Dan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? By Juniper Scott Antalya havalimanından Alanya‘ya direkt otobüsbulunmadığı için önce Antalyaşehirlerarası otobüsterminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüssizi Antalya otobüsterminaline kadar götürecektir.

Antalya Alanya arası Havaş var mı?

Havalimanı Transferini Önceden planlayın

Buradan Alanya’ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 550 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 75 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 75 TL’dir.

Alanya merkezden havaalanına nasıl gidilir?

Alanya Gazipaşa Havaalanı ile şehir merkezi arası ulaşımınızı HAVAŞ otobüsleri ile sağlayabilirsiniz. HAVAŞ’ın havalimanından Alanya şehir merkezine düzenli servis otobüsleri bulunmaktadır. Alanya’dan günde birkaç kez belirli saatlerde ve Gazipaşa Havalimanı’ndan iç hat uçuşlarından 25 dakika sonra hareket etmektedir.

You might be interested:  Antakya Ya Nasıl Gidilir?

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız. Alanya’dan Antalya havalimanına transfer ortalama 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya Alanya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Antalya – Alanya otobüs bileti 70,00 TL’dir.

Antalya Alanya Taksi ne kadar?

Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış bugün Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) Genel Kurulu’nun verdiği karar doğrultusunda taksimetre açılış ücretinin 7 TL, kilometre ücretinin 8 TL e indi bindi ücretinin de 20 TL’ye çıkarıldığını açıkladı.

Alanya hangi havaalanına yakın?

Gazipaşa Havalimanı, Alanya’nın merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanının Antalya’ya uzaklığı ise yaklaşık 170 km. Antalya’ya daha yakın bir bölgeye seyahat edecekseniz Antalya Havalimanı’na uçuş yapmayı da tercih edebilirsiniz.

Alanya Havaş nereden kalkıyor?

Havaş şirketine ait en uzun hat: HAVAŞ. Bu Otobüs hattı, (Alanya) Alanya Otogar (Havaş) durağından başlıyor ve (Gazipaşa)Gazipaşa Havalimanı (Gzp)✈ (Havaş) durağında sona eriyor.

Alanya Havalimanı hangi semtte?

Gazipaşa – Alanya Havalimanı, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir havalimanıdır. Alanya’ya 45 kilometre mesafede yer alır, 2 bin 144 metre kapalı terminal binasına ve 105 araçlık otoparka sahiptir.

Istanbul Alanya otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen İstanbul – Alanya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İstanbul Alanya Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Pamukkale Turizm 320 TL 12
Metro Turizm 250 TL 12
Isparta Petrol Turizm 290 TL 10
Sakarya VIB 280 TL 4

Alanya Antalya otobüs ile kaç saat?

Alanya – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 16 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Antalya Otobüs Nerede Uygulaması?

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Antalya Havalimanı Alanya Otogar kaç km?

Antalya Havalimanı Alanya arası 123 KM,dir.

Alanya Gezi Treni nereden kalkıyor?

Alanyayı baştan aşşağıya hemen hemen gezebilirsiniz ve yavaş olduğu için heryeri rahatca görüp izleye bilirsiniz. Yorgunsanız bu araç ayağınızı yerden kesip sizi istediğiniz yere götürüp geri getircektir. Düşük bir maliyeti vardır fiyatı sadece 5 tl dir. Kalkış noktası iskelede balıkçılar önüdür.

Alanya öğrenci kent kart ne kadar?

Birçok kurum ve kuruluştan temsilcinin yer aldığı toplantıda ulaşım esnafının zam talebi görüşüldü. Kararla birlikte 4,10 TL olan tam biniş toplu taşıma ücreti 5,20 TL’ye çıktı. 3,65 TL olan emekli ve öğretmen taşıma ücreti 4,50 TL; 2,40 TL olan öğrenci 2,65 TL olurken, aktarma ücreti ise 1,50 TL oldu.

Antalya Havaş ücreti ne kadar?

Taksi ortalama 250 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 30 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 45 TL’dir.

Antalya Havalimanı Havaş nerelere gidiyor?

Antalya Havaalanı Havaş Saatleri ve Servis Güzergahı

Antalya Havalimanı, Serik Caddesi, Gazi Bulvarı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Dumlupınar bulvarı, Antalya Otogar, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, Migros AVM.

Antalya Havaş otogara gidiyor mu?

Havaş Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır. Antalya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi’ne, 5M Migros’a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar’a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya merkez Alanya arası kaç saat?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.