Antakya Da Hangi Dizi Çekiliyor?

Kalp Yarası dizisi Hatay’da çekiliyor. Antakya’nın iki köklü ailesini konu edinen dizi izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Hatay’da hangi diziler çekiliyor?

 • Sinema filmleri ve diziler, çoğu kişinin hayatının neredeyse büyük bir bölümünde yer alıyor. Birçok dizi ve filmin çekildiği mekânlar izleyici için merak konusu oluyor.
 • AZİZ/2022.
 • KESİŞME; İYİKİ VARSIN EREN/2022.
 • KALP YARASI/2021.
 • ZALİM İSTANBUL/2019.
 • YASAK ELMA/2018.
 • KIZIM GİBİ KOKUYORSUN/2019.
 • NEFES NEFESE/2018.
 • Kalp Yarası nerede çekiliyor Hatay’ın neresinde?

  Kalp Yarası dizisi Hatay’da çekilmektedir. Dizi çekimleri Hatay’ın merkez ilçesi olan Antakya’da çekiliyor.

  Aziz dizisi hangi ilde çekildi?

  Aziz dizisi Antakya, Sakarya ve İstanbul’da çekiliyor. Antakya’da ve Sakarya’da geçen dizinin çekimlerinin İstanbul’da kurulan özel bir platoda gerçekleştirileceği de ortaya çıktı.

  Adı Sevda nerede çekiliyor?

  Adı Sevgi nerede çekiliyor? Adı Sevgi dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Adı Sevgi dizisinde renkli görüntüler oluştu.

  Sadakatsiz dizi nerede çekiliyor?

  Sadakatsiz dizi çekimleri Tekirdağ’ın Süleyman Paşa ilçesinde gerçekleşiyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinin İstanbul’da çekilmesi planlanıyor.

  Osman dizisi nerede çekiliyor?

  Kuruluş Osman’ın nerede çekildiği insanlar tarafından nerede çevriliyor şeklinde araştırıldı. Kuruluş Osman dizisi İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva’da çekiliyor. 300 dönümlük bir plato üzerine kaleler, hanlar, hamamlar, camiler kiliseler tek tek inşa ediliyor.

  You might be interested:  Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Açıklanacak?

  Aşk yarası nerede çekiliyor?

  Dizi çekimleri Hatay’ın merkez ilçesi olan Antakya’da çekiliyor. Buna ek olarak dizinin bazı sahnelerinin Hatay dışında da çekildiği olabiliyor. Fakat genel olarak dizi çekimleri Hatay’da yapılmaktadır.

  Yasak Elma dizisi nerede çekiliyor?

  Yasak Elma dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır. Dizinin çoğu sahnesi burada çekiliyor fakat bazı sahneleri İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çekilmektedir. Dizinin bazı sahneleri Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi yerlerde de çekilebiliyor.

  Gönül Dağı dizi nerede çekiliyor?

  Gönül Dağı dizisinin çekimleri Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde gerçekleştirilmektedir. Dizide geçen Gedelli köyü, Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı bir köydür.

  Kaderimin Oyunu nerede çekiliyor?

  Kaderimin Oyunu nerede çekiliyor? Kaderimin Oyunu dizisi Amasya ve İstanbul’da çekiliyor. Çekimleri Amasya’da başlayan ve İstanbul’da devam edecek.

  Tozkoparan iskender dizisi nerede çekiliyor?

  Tozkoparan İskender, 2 Ocak 2021 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan tarih, macera, aksiyon, komedi ve fantastik türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ve Çekmeköy ilçelerinde yapılmaktadır.

  Kardeşler dizi nerede çekiliyor?

  Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor.

  Adı Sevgi Sarpca nerede?

  Adı Sevgi dizisi Sarpça neresi? Sarpça İzmir’de yer almaktadır. Dizideki Sarpça adlı mevki hayali bir beldedir. Senaryo gereği hikayeye dahil olmuştur.

  Aziz dizisi hangi şehri anlatıyor?

  1930’lu yıllara izleyicileri götürecek olan dizi Hatay’ın Türkiye Cumhuriyeti’ne katılmasının hemen öncesindeki dönemi anlatacak.Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir.

  You might be interested:  Hatay Antakya Toki Başvuruları Ne Zaman 2021?

  Aziz dizisi nerede çekiliyor konusu?

  Show TV’nin yakında başlayacak yeni dizisi Aziz, konusu itibariyle Antakya’da ve Sakarya’da geçiyor. Dizinin hikayesi ağırlıklı olarak Antakya’da geçecek fakat dizi çekimlerinin İstanbul’da özel bir platoda yapılacağı duyuruldu. Kısacası Aziz dizisi İstanbul’da kurulan özel bir platoda çekilecektir.

  Aziz dizisi nereden alıntı?

  Bir dönem dizisi olan Aziz, kostümleri ve çekildiği mekanlarla büyü ilgi çekerken, dizinin bir kitaptan veya eski bir diziden uyarlama olup olmadığı da büyük merak konusu oldu. Ancak Aziz dizisi bir uyarlama değil ve tamamen orijinal bir hikâye.

  Aziz dizisi kaç yılında çekildi?

  Aziz (dizi)

  Aziz
  Resim formatı 576i (16:9 SDTV) 1080i (HDTV)
  Ses formatı Stereo
  Yayın tarihi 5 Kasım 2021 – günümüz
  Durumu Sezon arası

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.