Antakya Sgk Nerede?

Antakya Sosyal Güvenlik Merkezi nerededir Antakya Sgk müdürlüğü telefon numarası adres ve iletişim bilgileri aşağıya çıkartılmıştır.Sosyal Güvenlik Kurumu Antakya SGK Müdürlüğü işleri bu merkezden yürütülmektedir. Telefon (326) 214 20 85 Faks (326) 214 04 97 Adres Aksaray Mah.75.Yıl Bulvarı No:194 Antakya / HATAY

SGK nasıl ulaşabilirim?

ÇSGB, SGK, İŞKUR ve MYK mevzuatlarıyla ilgili her türlü bilgiyi ALO 170’i arayarak öğrenebilirsiniz.

Hatay Sosyal Güvenlik il müdürü kimdir?

SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal ve İskenderun Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Remziye Evren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek 09/06/2021 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkındaki Kanun” ile ilgili bilgiler verdiler.

SSK Genel Müdürü Kimdir?

Cevdet Ceylan 01.09.2021 tarihinde ise vekaleten SGK Başkanlığı görevine atanmış olup halen görevine devam etmektedir. Ceylan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sigorta için nereyi aramalıyım?

Sosyal güvenlik kurumu destek hattı numarası 170’tir. SGK müşteri hizmetleri hattı halk arasında Alo 170 hattı olarak da bilinmektedir.

SSK numarası kac?

SGK müşteri hizmetleri telefon numarası: ALO 170

SGK müşteri temsilcisine bağlanarak aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Kurşunlu Mezarlığı Nerede?

Antakya SGK il müdürü kimdir?

SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal, önemli bilgilendirmelerde bulundu – YouTube.

Sigorta ve sosyal güvenlik ne iş yapar?

Bölüm mezunları, sigorta ve emeklilik şirketlerinde uzman, yönetici, aktüer, broker, eksper, bankalarda sigorta uygulayıcısı, fon yöneticisi olarak görevler alabilirler. KPSS sınavında alınan yeterli puanla, kontenjan verildiğinde, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından açılan kadrolara atanabilirler.

SGK yeni başkanı kim?

Cevdet Ceylan 31.08.2021 tarihinde ise vekaleten SGK Başkanlığı görevine atanmış olup halen görevine devam etmektedir. Ceylan, evli ve iki çocuk babasıdır.

SGK kimdir?

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), 16 Mayıs 2006 tarihinde kabul edilen 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kurumlarının devredilmesi ile kurulmuş devlet kurumu. Kurum; genel kurul, yönetim kurulu ve başkanlık olmak üzere üç organdan oluşur.

Sosyal Güvenlik Kurumu kime bağlı?

Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı bir sosyal güvenlik kurumuydu. 16 Mayıs 2006 tarihinde kabul edilen 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik

170 saat kaça kadar hizmet veriyor?

Çalışma Hayatı İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

SGK prim ücreti ne kadar?

Prim oranı %32,5 olup %12,5’i genel sağlık sigortası primi, % 20’si malullük yaşlılık ve ölüm sigortası primidir.

SGK işlemleri için randevu almak gerekir mi?

SGK sorgulama ve SSK prim sorgulama işlemleri ile prim gün sayınızı sorgulayabilme şansına sahipsiniz. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu MHRS uygulaması ile de online randevu alabileceksiniz.

Alo 170 hattı nasıl aranır?

Alo 170 Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan hizmetlerin tamamı hakkında bilgilendirme amaçlı kullanılan hattır. Alo 170 i her türlü soru, öneri, eleştiri, ihbar, şikayet,Başvuru yada taleplerinizi iletip çözüme kavuşturulabilir. Alo 170 7/24 aranabilir.

You might be interested:  Chp Mersin Mitingi Ne Zaman?

170 telefon numarası nedir?

Çalışma Hayatı İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. İletişim merkezimiz, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

172 numarası nedir?

Bu hat Çalışma ve Sosyal Güvenlik iletişim merkezidir.

SGK bilgilerimi nasıl öğrenebilirim?

E-SGM üzerinden;Bu sistemde sizden şifre yerine TC kimlik numaranız, cilt numaranı, doğum iliniz gibi kimlik bilgileriniz istenecektir. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra açılan sayfadan SSK sigorta sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.