Antalya Akvaryum Giriş Ücreti 2016 Ne Kadar?

Antalya Akvaryum Giriş Ücreti

Bilet Türü Ücret
Akvaryum Yetişkin 139,90 TL
Akvaryum & WildPark 181,90 TL
Akvaryum & WildPark Çocuk (3-12 yaş) 126,90 TL
Akvaryum & Kar Dünyası 189,90 TL

Antalya Aguarium standart giriş fiyatları Yetişkin için 35 USD, Çocuklar 27 USD karşılığı TL,dir. Ancak ülkemizde ekonomik şartları ve vatandaşlarımızın alım gücü değerlendirilerek, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan tüm yabancılara özel kampanya ve indirimler yapılmaktadır. Contents

Antalya Akvaryum bedava mı?

Doğa merhaba, ücretsiz evet doğru. Takdir belgesi ve kimlik ile gelmen yeterli.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Akvaryum giriş ücreti yetişkin 159 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 129 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz.

Antalya Akvaryum kişi başı kaç TL?

2022 yılı Antalya Akvaryum giriş ücreti ne kadar sorusuna cevap aşağıdaki gibidir: Akvaryum giriş ücreti: 99 TL. 12 yaşından küçükler için fiyat: 71 TL.

Antalya Akvaryum dünyada kaçıncı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Kasım’da temeli atılacak Antalya Aquarium, 5 milyon litrelik ana tank büyüklüğüyle Avrupa’nın 2’nci, dünyanın 5’inci büyük akvaryumu olacak.

You might be interested:  Samsun Adana Demirspor Maçı Hangi Kanalda?

Antalya Akvaryum sahibi kim?

Bekir Bektaş – Dünyanın ilk konsept akvaryumunu Antalya’da inşa edecek olan Antalya Aquarium Şirketi ortaklarından İrfan Demirok, Antalya’da temeli atılarak 2012 yılı yaz aylarında tamamlanması planlanan Antalya Akvaryumu’nun, Avrupa’nın en uzun tüneline sahip, dünyanın ilk ve tek konsept akvaryumu olacağını bildirdi.

Tünel akvaryum kaç TL?

Toplantının başlamasının öncesinde Başkan Ahmet Metin genç Tünel Akvaryumun maliyetini ve bugüne kadarki ziyaretçi sayısını açıkladı. Genç şu ifadeleri kullandı: ’78 Milyon TL’ye mal oldu. Biz belediye olarak 44 milyon TL ödedik.

Antalya akvaryum bilet nereden alınır?

40’dan fazla tematik akvaryum ve Dünyanın en büyük tünel akvaryumunu barındıran Antalya Aquarium biletleri Bilet.com’da.

Antalya akvaryum içinde neler var?

Eğlence merkezinden çok daha fazlası olarak nitelendirilebilecek olan alanda, yeme içme alanlarının yanı sıra her gece doğal kar yağdırılan kapalı kar alanı Kar Dünyası ve Buz Müzesi, zehirli sürüngenler, dev böcekler ve rengarenk canlılarla adrenalin dolu dakikalar sunan WildPark, çok boyutlu sinema tekniği ile dünya

Antalya Akvaryum gezmek ne kadar sürer?

Toplam 8 dakika 8. Wild Park’da hayvanların yerleri çok dar.

Antalya akvaryumda hangi hayvanlar var?

Akdeniz’e özgü 180 camgöz köpekbalığı minyatür Akdeniz bölümünde hayat sürüyor. Kıkırdaklı köpekbalığı familyasından 40 civarında vatoz ve köpekbalığı ile vatozların bir melez türü olan 12 kemani balığı da yine burada barınıyor. Akvaryum Pasifik Okyanusu’ndan da 10 siyah kuyruklu resif köpekbalığı ile dikkat çekiyor.

Antalya Akvaryum hangi günler açık?

Antalya Aquarium, her gün açık ve, 10:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermekte. Akvaryum’a giriş, kapanış saatinden 45 dakika önce sona erer.

En büyük akvaryumu nerede?

Amerika’nın Atlanta şehrindeki Georgia Akvaryumu, 30 milyon litreden fazla su alması ve içerisinde barındırdığı 125 bin balık ve deniz canlısıyla beraber dünyanın en büyük akvaryumu.

You might be interested:  Hatay Adını Ne Zaman Almıştır?

Türkiye’nin en büyük akvaryumu nerede?

Dünyanın En Büyük Tematik Akvaryumu | İstanbul Akvaryum.

Dünyanın en büyük tünel akvaryumu nerede?

Antalya, Türkiye

Dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da.

Antalya Akvaryum bilet nereden alınır?

40’dan fazla tematik akvaryum ve Dünyanın en büyük tünel akvaryumunu barındıran Antalya Aquarium biletleri Bilet.com’da.

Antalya Akvaryum sağlık çalışanlarına ücretsiz mi?

Sağlık Çalışanlarına özel Vefa kampanyası, Sağlık Çalışanlarına Antalya Akvaryum Ücretsiz. Kampanya katılım koşullarına bu web sitesi adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlık Çalışanlarının gitmeden önce kayıt paneline kaydolması gerektiğini önemle hatırlatırız.

Antalya Akvaryum hangi günler açık?

Antalya Aquarium, her gün açık ve, 10:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermekte. Akvaryum’a giriş, kapanış saatinden 45 dakika önce sona erer.

Leave a Reply

Your email address will not be published.