Antalya-Alanya Otoyolu Ne Zaman Bitecek?

12 yıl önce devletin yüklenici firmayla sözleşme yaptığı Antalya-Alanya otoyolu projesinin 2018-2020 arasında bitirilmesi planlanıyordu. Ancak 8 Mart’ta Cumhurbaşkanı imzasıyla yayımlanan kararın ayrıntıları, yüklenici firmayla devlet arasında maliyetten kaynaklı sorunlar olduğuna işaret ediyor.

Antalya-Alanya otoyolu nereden geçecek?

Döşemealtı –Ekşili’den başlayıp Aksu-Serik-Manavgat hattı üzerinden geçecek olan Antalya-Alanya otoyolunun detayları belli oldu. Antalya-Alanya otoyolu projesinde 10 Adet 22 bin 400 metre tünel, 25 adet 11 bin metre uzunluğunda viyadük, 46 üst ve 54 alt geçit, 44 adet köprü inşa edilecek.

Izmir Antalya Otoyolu ne zaman bitecek?

Ege Bölgesi’nin en önemli otoyol projesi olan ve İzmir ile Antalya’yı birbirine bağlayacak projenin 2023 yılı içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Ankara Delice Otoyolu ne zaman yapılacak yeni gelişme?

Ankara-Samsun Otoyolu Projesi, Ankara-Delice Otoyolu ve Delice-Samsun Otoyolu kesimlerinden oluşmaktadır. 2023 yılına kadar tamamlanması hedeflenmektedir.

Alanya Yeni çevre yolu ne zaman bitecek?

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni Çevre Yolu’nun 2021 yılı sonunda Alaaddin Keykubat Üniversitesi ve yeni Sanayi Bölgesi’ne kadar olan kısmın tamamlanacağını müjdeledi. Başkan Yücel ayrıca, yeni Çevre Yolu’nun 2022 yıl sonuna kadar da Mahmutlar Mahallesi’nden D-400 karayolu ile buluşacağını açıkladı.

You might be interested:  Hatay Gs Maçı Hangi Statta?

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Aydın-Denizli Otoyolu projesi ne zaman bitecek?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Aydın-Denizli Otoyolu’nu 2023 yılında, Denizli Çevre Yolu’nu ise bu sene tamamlamayı hedeflediklerini bildirdi.

İzmir Denizli Otoyolu ne zaman açılacak?

İşte açılacağı tarih! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Aydın-Denizli Otoyolu’nu 2023’te, Denizli Çevre Yolu’nu ise bu yıl bitirmeyi planladıklarını duyurdu.

İzmir Antalya Otoyolu kaç saat?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ‘Otoyolların tamamlanmasıyla İzmir ile Antalya arasındaki mevcut 580 kilometre devlet yolu ile 6-7 saat süren seyahat, 440 kilometre otoyolla 3 saate inecek’ ifadelerini kullandı.

Ankara Delice Otoyol ihalesi ne zaman?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, seyahat süresini kısaltacak ve konforlu yolculuk imkanı sağlayacak, Ankara-Kırıkkale-Delice Otoyolu ihalesinin 24 Ağustos’ta, Antalya-Alanya Otoyolu ihalesinin de 25 Ağustos’ta yapılacağını duyurdu.

Ankara izmir Otoyolu projesi ne zaman başlayacak?

Ankara-İzmir Otoyolu, Türkiye’nin başkenti ve ikinci büyük kenti Ankara ile üçüncü büyük kenti İzmir’i birbirine bağlayacak olan ve 2023 yılında tamamlanması hedeflenen bir otoyol projesidir.

Ankara Kırıkkale yolu ne zaman yapıldı?

23-01-2010.

Eğiste viyadüğü ne zaman bitecek?

“Seyahat süresi 20 dakika kısalacak’

Geriye kalan 520 metre üstyapı imalatını da bu yıl içinde tamamlamayı ve Eğiste Hadimi Viyadüğü’nü Kasım 2022’de trafiğe açmayı planlıyoruz. Eğiste Hadimi Viyadüğü’nün tamamlanmasıyla birlikte, seyahat süresi 20 dakika kısalacak.

Alanya Konya yolu ne zaman bitecek?

Gidiş-geliş güzergahında 2’şer şeritten toplam 4 şerit olarak hizmet verecek Eğiste Viyadüğünün 2022 yılında tamamlanması planlanıyor.

Antalya Konya yolu ne zaman bitecek?

Yolun bir kısmı tamamlanmış ama iki tane tünelin şu anda yapımı devam ediyor. Henüz şu anda trafiğe açılmış durumda değil. Yetkililerle görüşmemizde de şu an için bir tarih verilemediğini ifade ediyorlar. Sadece 2023 yılında bitirileceğinden söz ediyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.