Antalya Il Sağlık Müdürü Kim?

Antalya İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İsmail Başıbüyük, Kurban Bayramı dolayısıyla Sağlık Müdürlüğü personelleriyle bir araya gelerek bayramlarını kutladı.
Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü E-Sağlık Daire Başkanı iken Antalya Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Ünal Hülür, yeni dönemde sözleşmesini yenileyen Müdürler arasına katıldı. Atamalar 10.06.2021, 13:52 14.06.2021, 23:36 Güler Sağlam Ünal Hülür, 2014 yılında görevi Eski İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin’den devralmıştı. DR.

Antalya il sağlık müdürü kim 2022?

Vali Ersin Yazıcı, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan İsmail Başıbüyük’ü kabul ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Vali Yazıcı, ortak projelerle Antalya’yı sağlık turizminde daha ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Antalya il sağlık müdürü kim nereli?

Antalya il sağlık müdürü nereli? Op. Dr. İsmail Başıbüyük 01.05.1985 tarihinde Bayburtta doğdu.

Op Dr Ismail Başıbüyük kimdir?

Dr. İsmail Başıbüyük 01.05.1985 tarihinde Bayburtta doğdu. Lisans eğitimini 2002 yılında Karadaniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Uzmanlığına Üroloji alanında 2010 yılında başladığı Bezmialem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde başlayarak Bezmialem Tıp Fakültesi’nde bitirdi.

You might be interested:  Hatay Fenerbahçe Ne Zaman?

Antalya il sağlık müdürlüğü nereye taşındı?

ANTALYA, (DHA) – ANTALYA İl Sağlık Müdürlüğü, Konyaaltı’ndaki hizmet binasından Kepez Devlet Hastanesi yerleşkesindeki yeni hizmet binasına taşınacak.

Il sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

Antalya Kepez ilçe sağlık müdürü kim?

Yönetim Kurulu olarak, Kepez İlçe Sağlık Müdürü Dr. Selçuk ÇELİKKANAT’ı ziyaret edip, yeni görevinde kendisine başarılar diledik. İlgi,alaka ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Dr Ünal hülür nereli?

Ordu’da 1971 yılında doğan Ünal Hülür, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı olarak Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimliği, Acil Hekimliği, Şube Müdürlüğü, Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Antalya eski il sağlık müdürlüğü ne oldu?

Hülür, sağlık camiası ve Antalya kamuoyunun takdir ve sevgisini kazanmıştı. Ancak, Dr. Hülür, sürpriz bir kararla istifa etti. Hülür’den boşalan Antalya Sağlık Müdürlüğü görevine Şırnak İl Sağlık Müdürü İsmail Başıbüyük atandı.

Dr Ünal hülür nereye atandı?

Ünal Hülür’ün istifası sonrasında yaklaşık iki hafta önce, Siirt İl Sağlık Müdürlüğü görevinden Antalya İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Opr. Dr.

Şırnak il sağlık müdürü kim oldu?

İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Osman ÖZDEMİR, Müdürlüğümüz yöneticileri ile beraber kurumumuz personellerini ziyaret ederek;

Hastane yöneticileri sözleşmeleri ne zaman doluyor?

Sağlığın yöneticilerinin sözleşmeleri uzatıldı 15 Nisan 2021 – 00:05 | Güncelleme: 15 Nisan 2021 – 02:36. 17 ilde sağlığın yöneticilerinin sözleşme süresi 14 Nisan itibariyle sona eriyordu. Bakanlık sözleşme yenileme yerine 17 ilde mevcut sağlık müdürlerinin görev sürelerinin uzatılmasına karar verdi.

You might be interested:  Antakya Ne Zaman Fransızlardan Kurtuldu?

Şırnak il sağlık müdürü ismail Başibüyük kimdir?

İsmail Başıbüyük 01.05.1985 tarihinde Bayburt’ta doğdu. Lisans eğitimini 2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. İlk görevine 2009 yılında Pratisyen Hekim olarak Bayburt Devlet Hastanesi’nde başladı.

Ordu il sağlık müdür?

ORDU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

08 Temmuz Ordu İl Sağlık Müdürümüz Op.Dr.Dursun Tüzün Kurban Bayramı Öncesinde

Sağlık Bakanlığı il içi atama nasıl yapılır?

Bu kadrolara atanmak isteyen personel tercih yaparak müracaatta bulunur. İl Müdürlüğü veya Müdürlük, öncelikle hizmet puanına göre, hizmet puanlarında eşitlik olması durumunda tercih sıralamasına göre, tercih sıralamasının aynı olması durumunda ise hizmet süresi fazla olan personelin atamalarını tamamlar.

Konya il sağlık müdür?

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ PROF. DR. MEHMET KOÇ Sekreter FATMA NUR BAYSAL 310 4041 Özel Kalem Uzman – BARIŞ ŞAYIR 310 4080 Basın Uzman – BARIŞ ŞAYIR 310 4012 Faks – Santral 263 0665 310 40 00
BAŞKAN YARDIMCISI NECATİ ELVAN 310 4595
SEKRETER TÜLAY VAROL 310 4021
İNSAN KAYNAKLARI ATAMA BİRİMİ
Uzman Dr.EMİNE KARABACAK 310 4064 310 4063

Sağlık Bakanlığı il içi atamalar ne zaman?

MADDE 7- (1) İl içindeki atama dönemleri; Mayıs ve Kasım aylarıdır. Mayıs dönemi atamaları için Nisan ayında, Kasım dönemi atamaları için Ekim ayında müracaatlar alınır. müracaatta bulunur. Müdürlük, tercih sırasına bakmaksızın hizmet puanına göre atamaları tamamlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.