Antalya Kepez Belediye Başkanı Hangi Partiden?

İlk, Orta ve Lise öğrenimini Antalya’da tamamladı. 2001’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Antalya Barosuna kayıtlı Serbest Avukatlıklardandır. 2001’de Ak Parti’nin kuruluş sürecinde görev aldı ve Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atandı.

Kepezi kim yönetiyor?

Nusret ŞAHİN, 1963 yılında Ordu’da doğdu.

Kepez Belediye Başkanı kim?

Hakan Tütüncü (d. 15 Haziran 1979, Almanya) Türk siyasetçidir. 2009’dan bu yana Antalya’nın Kepez ilçesinin belediye başkanıdır.

Alanya Belediye Başkanı hangi partiden?

Alanya

Adaylık Sonuçlar
Kıs. Oy sayısı
MHP 94.056
İYİ Parti 59.165
DP 3.126

Antalya Kepez Belediyesi ne zaman kuruldu?

Kepez İlçesi ise Kütükçü Mahallesi, Duacılar Mahallesi, Sütçüler Mahallesi ve Göçerler Mahallesinin birleşmesi ile oluşan 2009 yılında 5747 sayılı yasa kapsamında Varsak ile birleştirilerek Kepez İlçesi Kurulmuş ve merkez ilçe olarak yerini almıştır.

Antalya Kepez Valisi Kimdir?

Antalya Kepez Kaymakamlığı, yeni hizmet binasına taşındı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yeni binada incelemelerde bulundu.

Antalya Kepez nüfusu ne kadar?

2020 nüfus verilerine göre Kepez’de 574.183 kişi yaşamaktadır. 68 mahallesi vardır.

Antalya Büyükşehir mi?

Antalya Belediyesi 2 Eylül 1993’te büyükşehir konumuna yükseltildi ve o tarihte Antalya Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi unvanını aldı.

You might be interested:  Beşiktaş Antalya Ziraat Türkiye Kupası Hangi Kanalda?

Fethiye Belediye Başkanı hangi partiden?

Fethiye

Adaylık Sonuçlar
Kıs. Oy oranı
AK PARTİ %44,4
İYİ Parti %6,11
BTP %0,72

Alanya Güzelbağ Belediyesi hangi parti?

Alanya Beldeler

Belde Kazanan Parti Oy Oranı
Güzelbağ Milliyetçi Hareket Partisi %56,4
İncekum Milliyetçi Hareket Partisi %54,5
Kargıcak Milliyetçi Hareket Partisi %65,7
Kestel Demokrat Parti %46,5

Alanya kulüp başkanı kim?

ADEM MURAT YÜCEL

Hayate Hanım İlköğretim Okulu’ndan sonra Alanya Lisesi’ni bitirdi. Konya Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. Vatani görevini yedek subay olarak Kıbrıs’ta tamamladı. Kuyumculuk ve akaryakıt işletmeciliği sektörlerinde iş hayatına atıldı.

Antalya Kepez in neyi meşhur?

 • Kaleiçi.
 • Lower Duden Waterfalls.
 • Sapadere Kanyonu.
 • Perge Antik Kenti.
 • Antalya Müzesi.
 • Kurşunlu Şelaleleri.
 • Konyaaltı Plajı
 • Termessos Kaplıcaları
 • Antalya Kepez nasıl bir yer?

  Kepez’in Coğrafyası

  °20′-32°35′ doğu boylamları ile 36°07′-37°29′ kuzey enlemleri arasında yer alan bir ilçedir. Güneyinde Akdeniz bulunan ilçenin, kuzeyinde Toros dağları yer almaktadır. İlçenin denizden yüksekliğinin ortalama 20-39 metre arasında olduğu bilinmektedir.

  Kepez ne kadar büyük?

  Kepez nüfusu 2021 yılına göre 591.895. Bu nüfus, 300.798 erkek ve 291.097 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,82 erkek, %49,18 kadındır.

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı kim?

  2019 Yerel Seçimlerine Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olan Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

  Hakan Tütüncü eşi kimdir?

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve eşi Dr. Ayşe Tütüncü 1. sınıf öğrencisi kızları Zeynep Hatice’nin karne sevincine ortak oldu.

  Hakan Tütüncü ye nasıl ulaşabilirim?

  Hakan TÜTÜNCÜ on Twitter: ‘@Arifkaya83 Adres ve telefonunuzu [email protected] adresine gönderin. Uygun olan ilk fırsatta ziyaretinize geleceğim.’ / Twitter.

  Bir belediye başkanının görevleri nelerdir?

  Belediye başkanı, belediyenin teşkilatında yer alan en üst düzeyde görev almış olan amir olarak bilir. Belediyeyi temsil etmektedir. İl, ilçe, kasama gibi yerleşim alanlarında su sistemi, temizlik, toplu taşıma, esnaf denetimi, aydınlatma gibi pek çok konu ile ilgilenen bir birimdir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.