Antalya Manavgat Belediye Başkanı Hangi Partiden?

Manavgat’ta birçok yardım kuruluşu ve sivil toplum örgütünde de hizmetleri bulunan Sözen, 2004 yılı seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Dededen toruna sosyal demokrat anlayışın tüm özelliklerini taşıyan bir aileden gelmektedir.

Manavgat hangi belediyeye bağlı?

Manavgat, 2283 km²’lik yüzölçümüyle Antalya ilinin en büyük 2. ilçesidir.

Antalya Elmalı ilçesi Belediye Başkanı hangi partiden?

Elmalı

Adaylık Sonuçlar
Kıs. Parti Oy sayısı
İYİ Parti İYİ Parti 14.251
AK PARTİ Adalet ve Kalkınma Partisi 12.077
SAADET Saadet Partisi 188

Manavgat Belediye Baskani nereli?

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen 1964 yılında Manavgat’ta doğdu. İlk eğitimini Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulu’nda, orta ve lise eğitimini ise 1975 – 1981 yılları arasında İzmir Özel Fatih Koleji’nde tamamladı.

Manavgat Valisi Kimdir?

Manavgat Valisi Nalan Akpınaroğlu – Home | Facebook.

Manavgat merkez ilçe mi?

Manavgat, 2283 km²’lik yüzölçümüyle Antalya ilinin en büyük ilçesidir. Manavgat Şelalesi, Türkiye’nin en düzenli akan akarsuyu Manavgat Irmağı üzerindedir.

Manavgat olayı nedir?

Manavgat’ta kahreden olay! Yolu 300 metre kısaltmak için girdiği ters yönde motosiklete çarpıp kaçtı Antalya’nın Manavgat ilçesinde yolu 300 metre kısaltmak için ters yola giren otomobil sürücüsü karşı yönden gelen motosiklete çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü olay yerinde hayatını kaybetti.

Antalya Manavgat hangi boydan?

Bozahmetli Yörük Aşireti | Antalya-Manavgat-Akseki-Seydişehir-Beyşehir-Serik. Bozahmetli Yörük Aşireti, Anadolu Selçukluları döneminde Orta Asya’dan gelerek Toroslara yerleşen Oğuz boylarından olup, Antalya-Konya bölgesinde göçebe, yarı göçebe ve yerleşik olarak yaşarlar.

You might be interested:  Antalya Belediye Başkanı Hangi Parti?

Side Belediye Başkanı kim?

Osman Delikkulak (d.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı kim?

2019 Yerel Seçimlerine Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olan Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Şükrü Sözen kaç yıldır belediye başkanı?

Sorumluluk ve görev alma bilinciyle dedesi Şükrü Sözen 17 yıl, babası İbrahim Sırrı Sözen 10 yıl süreyle Manavgat Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürütmüşlerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.