Antalya Polis Evi Nerede?

Türkiye’nin en aktif turistik bölgelerinden birinde yer alan Antalya Polis evi (Alanya Polis evi olarak bilinen tesis bu tesis değildir) 7 katlı otel bölümünden oluşmaktadır. Kaş merkezine yaklaşık 200km mesafe uzaklıktaki Antalya Polisevi Muratpaşa’da yer almaktadır.

Antalya Polis Evi hangi ilçede?

Antalya Polis Evi – Varlık Mah – Antalya, Bahçelievler.

Antalya Polis Evi kimler kalabilir?

Emniyet Teşkilatı birimlerinde çalışan personel, Emniyet Teşkilatı emeklileri ve görev malulleri kendileri ve refakatinde gelenler doğrudan Teşkilat kimliklerini göstermek suretiyle Polisevi Şube Müdürlüğü otel bölümünden faydalanabilir.

Antalya Polis kampına kimler girebilir?

Lara Belediye Halk plajı yanında yer alan sadece Emniyet personeli ile Kamu personelinin girebildiği bir lokasyon içeride havuzu var kalanlarda var ancak biz ailemle günübirlik geldik denize sıfır hizmet güzel otoparkı ve içeride restaurantı var fiyatları çok uygun tam bir aile yeri tavsiye ederim Saygılarımla

Devlet memuru polis evinde kalabilir mi?

Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin 30. Maddesine göre, Polis evlerinde konaklama hizmetinden yararlanabilenler şu şekilde belirtilmiştir. Emniyet personeli olan birinin referansı ile onaylı misafir olmak gerekmektedir.

You might be interested:  Adana Toki Başvuru 2022 Ne Zaman?

Antalya Polis Evi ne kadar?

Antalya Polis Evi Fiyatları – 2022

ODA VE YATAK SINIFLARI EMNİYET MENSUBU KAMU PERSONELİ
STANDART ODA (Kişi Başı) 65,00 TL 65,00 TL
DOUBLE YATAKLI ODA 130,00 TL 130,00 TL
DOUBLE YATAK+ TEK YATAK 170,00 TL 170,00 TL
SUİT ODALAR 195,00 TL 195,00 TL

Antalya Polis Evi Müdürü kim?

Merkez Müdürümüz | Hakan KIRCA

29 Şubat 1968 İzmir doğumludur. 1986 yılında Polis Kolejinden birincilikle, 1990 yılında da Polis Akademisinden yine birincilikle mezun olmuştur. Evli, iki kız çocuğu babasıdır.

Polis evinde kahvaltı dahil mi?

Odalarımızın tamamında televizyon, klima, mini buzdolabı, saç kurutma makinası, kablosuz internet, dâhili telefon, eşya dolabı, merkezi ısıtma ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restoranımızda 150 kişilik kapasitesi ile sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir.

Polis evinde kimler düğün yapabilir?

Ayrıca kamu personeli ve teşkilat mensubu bir polis tarafından uygunluk verilmiş onaylı misafir statüsündeki konuklarına hizmet veriyor. Dilerseniz telefon ile rezervasyon da yaptırabiliyorsunuz. Merter Polis Evi düğün ve diğer organizasyonlar için de polis teşkilatı mensubu veya yakını olma gibi şartlar arıyor.

Asker polis evinde kalabilir mi?

Yani uzman çavuş rütbesindeki bir personel de kamu çalışanı niteliğinde görev yaptığından dolayı kartını ibraz etmesi durumunda polis evlerinde ya da polis moral eğitim merkezlerinde konaklayabilmektedir.

Polis kamp başvuruları 2022 ne zaman?

müdürlüğüne en geç 06 Mayıs 2022 tarihine kadar internet veya fax yolu ile gönderilmesi suretiyle yapılacaktır. yararlanmamış mensuplarımıza öncelik tanınacaktır. (Kamp dönemleri, il emniyet müdürlüklerince kendi illerinde ikamet eden şehit aileleri ve görev malullerine tebliğ edilecektir.)

Lara polis kampına hangi otobüs gider?

Antalya Otogarından gelecekler 94 Numaralı Otobüs ve kalkan servisler ile Lara Plajlar bölgesine ulaşabilirsiniz. Konyaaltı’ndan Kalkan LF10 – LF9 Otobüslerine binerek direkt olarak plaja ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Adana Da Hediye Olarak Ne Alınır?

Polis Kampina kimler girebilir?

Kampa Kimler Müracaat edebilir? Başta şehit ailelerimiz, gazilerimiz, vazife malulleri, tüm teşkilat mensuplarımız ve Sosyal Tesislere giriş kartı bulunan yakınları ile tüm kamu personeli müracaat edebilir.

Polislerin yemek parası var mı?

Buna göre, 15 Ocak 2022’den 14 Ocak 2023’e kadar öğle yemeği servisinden faydalanacak memurlardan günlük 2,07 lira ile 8,44 lira arasında bedel tahsil edilecek. Sözleşmeli personel de aldıkları ücrete göre günlük 2,52 lira ile 10,09 lira arasında öğle yemeği bedeli ödeyecek.

Polis evi ne kadar?

Polisevi Fiyat Listesi

ODA TİPİ KONAKLAMA ÜCRETLERİ
Teşkilat Mensubu Kamu Mensubu Onaylı Misafir Yabancı Konuk
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak 65,00 TL 130,00 TL
Aile Odası (Double + 1 tek yatak bulunan oda ) 170,00 TL 340,00 TL
Aile Odası (Double + 1 tek yatak bulunan oda ) (DENİZ GÖREN ODA) 210,00 TL 420,00 TL

Polis eşi polis evinde kalabilir mi?

Buna göre Türkiye’nin her hangi bir ilinde bulunan polis evinde kalmak, polis moral eğitim merkezinde konaklayabilmek için emniyet teşkilatında çalışan ya da emekli olmak veya emniyet teşkilatında çalışan ya da emekli personelin eşi, çocuğu, yakını olunması gerekmektedir.

Türkiye’de polis evleri nerelerde var?

TÜMÜ POLİSEVLERİ

 • Kayseri Polisevi. KAYSERİ 65 ‘den başlayan.
 • Zonguldak Polisevi. ZONGULDAK. 50 ‘den başlayan.
 • Kars Polisevi. KARS. 50 ‘den başlayan.
 • Karaman Polisevi. KARAMAN. 50 ‘den başlayan.
 • Mudanya Polisevi Lokali. BURSA. – ‘den başlayan.
 • Malatya Polisevi. MALATYA.
 • Uşak Polisevi. UŞAK.
 • Kumbağ Polisevi (Polis Kampı) TEKİRDAĞ
 • Polis evi suit oda kaç kişilik?

  21 adet Tek kişilik 2 yataklı oda olmak üzere Toplam 32 adet oda kapasitelidir. Ortak kullanım alanlarında Spor Salonu, Sauna, 100 kişilik Restoran ve 100 kişilik Toplantı Salonu, Çamaşırhane, Lokal gibi hizmetler sunulmaktadır.

  You might be interested:  Adana Karpuzu Ne Zaman Çıkıyor?

  2022 Polis Kampı başvuruları ne zaman?

  2022 Yılı Kamp Dönemi müracatları 14.04.2022 Perşembe günü saat 10:00 itibariyle başlamıştır. Bu tarihten önce yapılan müracaatlar dikkate alınmayacağından, öncesinde müracaatta bulunanların müracaatlarını yeniden yapmaları gerekmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.