Antalya Şehir Hastanesi Nereye Yapılacak?

antalya şehir hastanesi nereye yapılacak ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ KEPEZ GÖÇERLER’E YAPILACAK 27 ilde 33 şehir hastanesi projesi kapsamında Antalya’ya da bir şehir hastanesi yapılacak. Antalya Kepez Göçerler’da inşa edilecek hastane 1500 yatak kapasitesine sahip olacak.
ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ KEPEZ GÖÇERLER’E YAPILACAK Antalya Kepez Göçerler’da inşa edilecek hastane 1500 yatak kapasitesine sahip olacak.
ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ KEPEZ GÖÇERLER’E YAPILACAK 27 ilde 33 şehir hastanesi projesi kapsamında Antalya ‘ya da bir şehir hastanesi yapılacak. Antalya Kepez Göçerler’da inşa edilecek hastane 1500 yatak kapasitesine sahip olacak. Antalya şehir hastanesi temeli ne zaman atılacak?

Antalya yeni devlet hastanesi nereye yapılacak?

antalya şehir hastanesi nereye yapılacak Haberi

Kepez Göçerler’de 1500 dönümlük alan üzerine inşa edilecek olan ve 1000 kişi kapasiteli olacak olan şehir hastanesinin kapasitesi 1500’e çıkartıldı.

Antalya Şehir Hastanesi ne zaman bitiyor?

Antalya’daki kamu hastane yataklarının neredeyse yüzde 50’sine tekabül eden bir yatak kapasitesine sahip olacak hastanenin 2023 Mart ayında tamamlanması planlanıyor.

You might be interested:  Adana Martı Scooter Nasıl Kiralanır?

Antalya Şehir Hastanesi başladı mi?

ANTALYA – Antalya’da 373 bin metrekarelik arazi üzerine 19 Mart 2021 tarihinde yer teslimi yapılarak inşaatına başlanan Şehir Hastanesinde, fiziki gerçekleşme yüzde 50’ye ulaştı.

Antalya şehir hastanesini kim aldı?

Antalya Şehir Hastanesi’nin ihalesini Kolin İnşaat ve Nesma Yapı aldı! Antalya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi (Devlet Hastanesi) Yapım İşi İhalesi 29 Aralık’ta yapıldı. Antalya Şehir Hastanesi ihalesi, 990 milyon TL’ye Kolin İnşaat ve Pekerler iştiraki Nesma Yapı İş ortaklığına verildi.

Kepez şehir hastanesi ne zaman bitecek?

İnşaatın 09 Nisan 2023 tarihinde bitmesi planlanmaktadır.

Şehir hastanesi antalya ne zaman açılacak?

Kepez İlçesi Göçerler Mahallesi sınırları içerisine 373 bin metrekarelik arazi üzerine inşasına başlanan Antalya Şehir Hastanesinin 19 Mart 2021 tarihinde yer teslimi yapılarak ilk kazma vuruldu. Hastanenin 2023 yılının mart ayında tamamlanması bekleniyor.

Antalya şehir hastanesi ne durumda?

Alanya’da 200 yataklı hastanemizin inşaatı devam ediyor. Aksu’da 300 yataklı, Döşemealtı’nda 100 yataklı bir hastane, Manavgat’ta proje çizimi devam eden 300 yataklı bir hastanemiz var. Şehir hastanesinin bitiş tarihi Nisan 2023 olarak planlandı’ diye konuştu.

Yeni şehir hastanesi ne zaman açılıyor?

İzmir Şehir Hastanesinde inşaat çalışmaları yüzde 86 oranında tamamlandı. 2 bin 60 yataklı hastanenin, ekim ayında hizmet vermeye başlaması planlanıyor. İzmir’de temeli 2013 yılında atılan, inşaat çalışmaları 2016’da başlanan Bayraklı ilçesindeki İzmir Şehir Hastanesinin açılış tarihi, ekim ayı olarak belirlendi.

Konyaaltı devlet hastanesi nereye yapılacak?

Sarısu Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan hastane projesinin 2022 yılında açılması planlanıyor. Antalya Konyaaltı, yeni projeler ile gelişmeye devam ediyor. Sabah Gazetesi haberine göre Sağlık Bakanlığı tarafından Antalya Konyaaltı Sarısu Mahallesi’nde 150 yataklı bir devlet hastanesi hayata geçiriliyor.

You might be interested:  Adana Demirspor En Son Süper Lig'E Ne Zaman Çıktı?

Yeni Şehir Hastanesi nerede?

Fizyoterapi bölümü dahil 610 yatak kapasiteli Toplam 150 bin metrekarelik alan üzerine yapılmakta olan 510 yatak kapasiteli Kütahya Şehir Hastanesi’nde odaların 159’u tek kişilik, 136’sı ise çift kişilik olarak dizayn edilecek.

Şehir hastaneleri ne demek?

Şehir hastaneleri, bedelsiz olarak şirketlere tahsis edilen Hazine arazileri üzerine şirketler tarafından yapılır. Bu hastanelerde Sağlık Bakanlığı kiracıdır. Mülkün sahibi olan şirketlere Sağlık Bakanlığı en az 25 yıl boyunca kira ve bina bakım parası öder.

Antalya Kepez Devlet Hastanesi hangi bölümler var?

 • İdari Birimler.
 • Özellikli Hizmet Birimlerimiz. SFT (Solunum Fonksiyon Testi)
 • Doktorlarımız. Yoğun Bakım. Yeni Doğan Yoğun Bakım (Neonatoloji) Üroloji. Tıbbi Patoloji. Tıbbi Mikrobiyoloji. Tıbbi Biyokimya. Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi. Patoloji.
 • Acil Sağlık Hizmetleri.
 • Aksu Devlet Hastanesi Nerede Yapılacak?

  Sağlık Bakanlığı, Antalya Aksu ilçesine bağlı Antalya Merkez Orman İşletme Şefliği 149 nolu bölmede O25B1 paftasında 200 yataklı devlet hastanesi yapmayı planlıyor. Aksu Devlet Hastanesi 159 bin 353 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

  Ordu şehir hastanesi Nereye Yapılacak Son Dakika?

  Ordu Üniversitesi yerleşkesi içerisinde yapılacak hastane için ihale ve yer teslimi çalışmalarının sona ermesinin ardından, yüklenici firmaya verilen 750 günlük süre başlatıldı. Temel kazı çalışmaları başlayan Ordu Şehir Hastanesi 300 bin metrekare kapalı alanda inşa edilecek.

  Kepez Devlet Hastanesi ne zaman açıldı?

  Kepez devlet hastanesinin temeli 21.04.2014 tarihinde atılmış olup, 21.07.2016 tarihinde A2 rolünde 388 yataklı «Antalya Kepez Devlet Hastanesi» adı altında tescillenmiştir. İlk olarak 26.12.2016 tarihinde Acil Servis ile hasta kabulüne başlanmış, 02.01.2017 tarihinde ameliyathanesi hizmete girmiştir.

  Konyaaltı devlet hastanesi nereye yapılacak?

  Sarısu Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan hastane projesinin 2022 yılında açılması planlanıyor. Antalya Konyaaltı, yeni projeler ile gelişmeye devam ediyor. Sabah Gazetesi haberine göre Sağlık Bakanlığı tarafından Antalya Konyaaltı Sarısu Mahallesi’nde 150 yataklı bir devlet hastanesi hayata geçiriliyor.

  You might be interested:  Sivas Antalya Maçı Hangi Kanalda?

  Antalya Aksu devlet hastanesi nerede?

  Aksu Devlet Hastanesi nerede Haberi

  Sağlık Bakanlığı, Antalya Aksu ilçesine bağlı Antalya Merkez Orman İşletme Şefliği 149 nolu bölmede O25B1 paftasında 200 yataklı devlet hastanesi yapmayı planlıyor. Aksu Devlet Hastanesi 159 bin 353 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek.

  Aksu devlet hastanesi ne zaman açılacak?

  Mevcut alanın ihalesinin 9 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştiğinin altını çizen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “İnşaat çalışmalarıyla ilgili ilk adımda 6 Haziran’da 2019 yılında atıldı ve 1 Mart 2021 yılında hizmete açılması planlanmıştı.

  Şehir hastaneleri kime ait?

  Şehir hastaneleri için devlet müteahhide arsayı veriyor, müteahhit ise Hazine garantisi ile borçlanıyor, binayı yapıyor, donanımı ve hizmetleri ile birlikte devlete kiralıyor

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.