Antalya Spor Başkanı Kim?

Kulübün ilk başkanı Atilla Konuk’tur. 31 Mayıs 2021 tarihi itibarıyla son başkanı Aziz Çetin’dir.

Antalyaspor Başkanı Aziz Cetin kimdir?

1976 Yılında Antalya’da doğdu. Lise öğrenimini Antalya Kolejinde Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. 2000 Yılında tamamladığı avukatlık stajının ardından Hukuk Büromuzun ortakları arasında yerini aldı.

Antalya spor başkanı nereli?

Aziz Çetin, 1976 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. 45 yaşındadır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Antalya’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gitmiştir.

Antalya Spor sahibi kim?

Antalyaspor

Tam isim Antalyaspor Kulübü
Kuruluş 2 Temmuz 1966)
Renkler Kırmızı-Beyaz
Başkan Aziz Çetin
Maskot Akrep

Antalya Spor sponsoru kim?

Aynı şehrin değerleri olan Antalyaspor ve Corendon Airlines’ın, 2019’dan bu yana süren iş birliği hem Türkiye’ye hem de dünyaya örnek olacak özellikler taşıyor. Artık ailenin bir parçası olarak gördüğümüz değerli sponsorumuz Corendon Airlines’ın desteğini her zaman yanımızda hissettik.

Antalya Spor kim çalıştırıyor?

Antalyaspor’un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

– Fraport TAV Antalyaspor’da teknik direktör Ersun Yanal’ın yerine Nuri Şahin göreve geçiyor.

Sabri Gülel kimdir?

Üç kız çocuğu babası olan Sabri GÜLEL, Halen İstanbul’da yaşamakta olup; Turizm, Eğitim, Depolama /Lojistik, İnşaat ve Gıda alanlarında faaliyet gösteren 3 şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. BAU Grauate School Board üyesi aynı zamanda Antalyaspor kulübü Asbaşkanlığı görevini sürdürmektedir.

You might be interested:  Türkiye Hatay Sorunu Hangi Ülkeyle Yaşandı?

Ali Şafak Öztürk kimdir ne iş yapar?

İş adamı Ali Şafak Öztürk Regnum Carya Oteli ve OPET şirketi’nin sahibidir. Yaşantısını Antalya’da sürdüren Ali Şafak Öztürk ayrıca İngiltere’deki yatırımları ilede sık sık iş dünyasında gündeme gelmektedir. 2016 yılı itibariyle Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor takımının Başkanlığına gelmiştir.

Antalyaspor kaç kez şampiyon oldu?

Antalyaspor, Süper Lig, Türkiye Kupası ve Türkiye Süper Kupası’nda şampiyonluğu olmamasına karşın bugün 1. Lig adıyla anılan Türkiye’deki 2. seviye futbol ligini 1982 ve 1986 yıllarında şampiyon tamamlamıştır.

Antalya sporun simgesi neden akrep?

Çünkü Antalyaspor Kulübü’nün simgesi akrep, adını aslında dünyaca ünlü rock grubu Scorpions’tan alıyor.

FTA Antalya ne demek?

Yapılacak isim sponsorluğu anlaşması ile kırmızı beyazlı kulübün yeni adı Fraport TAV Antalyaspor olacak. Antalyaspor kulübünden yapılan açıklama şöyle: ‘Antalyasporumuz ile Fraport TAV arasında yarın (08.02.2020 Cumartesi) saat 13.00’te isim sponsorluğu sözleşmesi imzalanacaktır.

Fraport TAV ne demek?

frankfurt havaalani’ni isleten sirketin adi. ayni zamanda antalya havalimanin isletmecisidir. bizdeki tav benzeri firma. eintracht frankfurt takımı forma sponsoru.

Antalyaspor hangi hayvan?

Muratpaşa Belediyesi’nin kentin takımı Antalyaspor için yapımının gerçekleştirdiği ve Antalya Stadyumu önüne yerleştirilen dev akrep heykeli kırmızı beyazlı takımın Kasımpaşa maçı öncesi törenle açıldı.

Antalyaspor Nasıl Kuruldu?

Cemiyetler Kanunu’na göre kurulan Antalyaspor Kulübü, Beden Terbiyesi Kanunu intibaki ile birlikte 02 Temmuz 1966 tarihinde genel müdürlükçe tescil edilerek resmen kurulmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.