Antalya Varsak Nasıl Bir Yer?

antalya körfezinin 13 km kadar kuzeyinde bulunan bir semttir varsak. burası oldukça geniş bir alana sahip yerleşim yeridir.

Antalya Merkez Varsak arası kaç km?

Varsak beldesi, Antalya ilinin Kepez ilçesine bağlı olan ve il merkezine 11 kilometre, denize 13 kilometre uzakta yer alan bir semttir.

Antalya Kepez yaşamak için nasıl bir yer?

Kepez ilçesi, Türkiye’ nin dört bir yanından göç almış, bünyesinde genelde Anadolu kültürünü ve yaşam tarzını barındıran bir ilçedir. Antalya merkezde yaşayayım ama sosyal hayatım ve komşuluk ilişkilerim Anadolu’ daki gibi olsun diyenler için harika bir yerdir.

Antalya Kültür nasıl bir yer?

antalya’nın kepez ilçesine bağlı bir semttir. bar yada pub olmadan da hareketli olabilen bir mahalledir. antalyanın yaş ortalamsı 29.’dur bu mahalleyi çıkarınca artacağı kesindir. cadde koronavirüs zamanında kapatıldı ve inşaata başlandı 2021 yılında da bu inşaat bitti.

Varsak ormanı nerede?

Mustafa KOZAK/ANTALYA, (DHA) – ANTALYA’nın Kepez ilçesi Varsak mevkiindeki ormanlık alanlar, son yıllarda işlenen cinayetlerle adından söz ettiriyor. 2 yılda 5 cinayetle gündeme gelen Varsak’taki ormanlık alanlarda, doğaya karşı da cinayet işleniyor.

Varsak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Varsak Karşıyaka Mah. yakınından geçiyor: CV14, VC53, VC57, VL13A.

You might be interested:  Adana Hayal Park Nerede?

Antalya Varsak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya varsak yakınından geçiyor: CV39, CV48, VC57, VL13, VS18.

Antalyanın en iyi semti neresi?

Buna göre Antalya’da en pahalı ilçe tatilcilerin gözdesi Kaş olurken, şehrin en uygun fiyatlı konutlarının bulunduğu ilçe ise Finike oldu.

Antalyada hangi ilçede yaşanır?

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi A derecesiyle Türkiye’nin en yaşanabilir ilk 25 ilçesi arasına 22’nci sıradan girmeyi başardı. A- derecesi ile Antalya’nın en yaşanabilir ikinci ilçesi olan Kaş ise Türkiye genelinde 64’üncü oldu.

Antalya’nın en guzel ilcesi hangisi?

1. Kaş Son dönemlerde özellikle Çukurbağ Yarımadası oldukça rağbet gören bir sahil beldesi olan Kaş, Bodrum’u andıran beyaz boyalı evleri, dar sokakları ve eşsiz manzarası ile nefes kesici bir yer.

Kültür Mahallesi nedir?

Kültür Mahallesi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesi’ne bağlı bir mahalledir. Nüfusu 5000 civarında olan mahalle Beşiktaş’ın, nüfus hareketliliği en az olan mahallelerinden biridir. Daha çok konutların bulunduğu Kültür Mahallesi’nde küçük ölçekli işletmeler de yer almaktadır.

Antalya’da kaç tane ilçe var?

Antalya ilinin ilçeleri; Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez’dir.

Kültür Mahallesi ne tarafta?

Kültür Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Levazım semtinde bulunan Kültür Mahallesi Beşiktaş ilçesine bağlıdır.Kültür Mahallesi haritası konumu ise 41° 4′ 23.5200” Kuzey ve 29° 1′ 58.4400” Doğu gps koordinatlarıdır. Kültür Mahallesi bağlı olduğu Beşiktaş ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Antalya yaşanabilir bir yer mı?

Sanıldığının aksine Antalya sadece yaz tatili için değil, sürekli yaşamak için de tercih edilecek bir kenttir. “Yaz tatili deyince aklınıza gelen ilk şehir neresidir?” diye sorulsa “Antalya” cevabını verenler çoğunlukta olur. Haksız da sayılmazlar; çünkü bu güzel şehir, adeta Türkiye’nin turizm başkentidir.

You might be interested:  Hatay Sorunu Nasıl Çözülmüştür?

Antalyada hayat ucuz mu?

Dünyanın en büyük yaşam maliyet veri tabanı Numbeo’ya göre, Antalya’da yaşamak hem düşük maliyetli hem de kaliteli. Yaşam maliyet endeksi, şehirlerin kira, bakkaliye/yiyecek, restoran fiyatları ve yerel satın alma gücünü baz alarak, New York şehrinin değerleri 100 kabul edilip, bu değere göre hesaplanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.