Bilim Fest Antalya Nerede?

Kepez Belediyesi’nin eski Dokuma Fabrikası’nda 12 bin 500 metrekare alana kurduğu Antalya Bilim Merkezi, BİLİMFEST ile kapılarını açıyor. Antalya Bilim Merkezi ve BİLİMFEST açılışı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ’ın katılımlarıyla 31 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Vali Vekili Yalçın Sezgin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve protokol üyeleri Kepez Belediyesi’nin TÜBİTAK iş birliğiyle DokumaPark’ta 12 bin 500 metrekare alan üzerine kurduğu Antalya Bilim Merkezi ile Antalya BİLİMFEST’in açılışı’na katıldı.
Antalya Bilim Merkezi, 31 Mart tarihinde BİLİMFEST ile kapılarını her yaştan bilim ve teknoloji meraklısına da aralayacak. BİLİMFEST, 31 Mart ve 2 Nisan 2022 tarihlerinde Antalyalıları savunma sanayi, bilim ve teknoloji alanıyla buluşturacak. Festivalde, söyleşiler, sergiler, görsel şovlar ve 100’ün üzerinde atölye çalışması gerçekleştirilecek.

Antalya Bilim Festivali 2022 nerede?

Bu sene 31 Mart-2 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Antalya Bilim Festivali, Dokuma Park’ta, 12 bin 500 metrekarelik bir alanı kapsayan Antalya Bilim Merkezi’nde düzenleniyor.

Antalya bilim Fuarı 2022 ne zaman?

Akdeniz Bölgesi’nin ilk ve tek bilim merkezi olan Antalya Bilim Merkezi ise 31 Mart 2022 Perşembe günü Antalya Bilim Festivali’yle açıldı. Türkiye’deki bilim merkezlerinin en büyüğü olan Antalya Bilim Merkezi, TÜBİTAK ile Kepez Belediyesi’nin iş birliğiyle kuruldu.

You might be interested:  Antalya Yangın Ne Zaman Başladı?

Antalya bilim fuari nerede?

Akdeniz Bölgesi’nin tek bilim merkezi olan DokumaPark’taki, Antalya Bilim Merkezi, 31 Mart ve 2 Nisan 2022 tarihlerinde BİLİMFEST’e kapılarını açmaya hazırlanıyor.

BilimFest ücretsiz mi?

Festivale Giriş Ücretli Mi? Festivalimize Katılımlar Ücretsizdir.

Antalya Bilim Fest saat kaçta kapanıyor?

Drone gösterileri, video mapping uygulamaları, ışık gösterileri, tematik atölye alanları, eğlenceli sahne gösterileri, seçkin kurum ve kuruluşlar bilimfestte yer alacak. Milli teknoloji hamlesinin gururu Savunma Sanayi şirketlerimiz de bizlerle olacak. Bilimfest bu yıl 16.00 – 23.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

BilimFest ne zaman bitiyor?

Türkiye’nin en büyük bilim festivali BilimFest 23-26 Haziran 16.00 – 23.00 saatleri arasında Konya Bilim Merkezi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Bilimfest ne zaman?

Konya, Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncu düzenlenecek Konya Bilim Festivali 2022’ye hazır. Festival bu yıl 23-26 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Açılışa Ziyaret saatleri 16.00 – 23.00 olarak belirlendi. Konya Bilim Festivali 2022 başlıyor.

Teknofest 2022 nerede antalya?

TEKNOFEST 2022 | Finike MYO.

Teknofest antalya ne zaman bitiyor?

30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bilimfest ne demek?

Antalya Bilim Şenliği’ne (BİLİMFEST), Savunma Sanayi Akademisi, HAVELSAN, ROKETSAN, ASELSAN, Türk Havacılık Uzay Sanayi, Türkiye Uzay Ajansı, TÜBİTAK, Tübitak Sage, Tübitak BİLGEM, TÜBİTAK MAM, TÜBİTAK UZAY, Solo Türk ve Türk Yıldızları, TÜMOSAN gibi Türk sanayisi ile bilim ve teknolojisine önemli katkılar sunan

9 Bilim Festivali nerede?

Konya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilen, açılışını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın yaptığı, dört gün devam eden festival, kentten ve farklı şehirlerden her yaştan on binlerce bilim meraklısına ev sahipliği yaptı.

You might be interested:  Antalya Bisiklet Turu Hangi Kanalda?

Teknofest 2022 nerede antalya?

TEKNOFEST 2022 | Finike MYO.

Bilim Festivali kaça kadar açık?

Milli teknoloji hamlesinin gururu Savunma Sanayi şirketleri de 9’uncu Bilim Festivali kapsamında Konya Bilim Merkezi’nde olacak. KONYA BİLİM FESTİVALİ 2022 HANGİ SAATLERDE AÇIK? Bu yıl ziyaret saatlerinde bir değişikliğe gidildi. Bilimfest 2022’de ziyaretler 16.00 – 23.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.