Hatay Havalimanından Antakya Nasıl Gidilir?

Hatay Havalimanı ile Antakya ilçe merkezi arası yaklaşık olarak 25 km’dir. Havaalanından kalkan Havaş servisleri, otobüs, minibüs, özel taksi ve özel araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak yaklaşık olarak 30 – 40 dakikada ilçe merkezine varabilirsiniz.
Hatay Havaliman’ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Antakya Şehir Merkezine, Atatürk Parkına, Kapalı Spor Salonuna, Vali Göbeği Kardeşler Künefe Önüne, Orman İşletme Müdürlüğüne, İskenderuna rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Hatay Antakya Havaş nereden kalkıyor?

Antakya Havaş Yolcu İndirme Noktaları;​

*ATATÜRK CADDESİ; Orman İşletme Müdürlüğü Otobüs Durağı, *ŞEHİT MUSTAFA SEVGİ VE FATİH CADDESİ; Öğretmen Evi, Kapalı Spor Salonu. *ANTAKYA KÖPRÜ BAŞI; Antakya Köprü Başı, Şehir Merkezi.

Hatay Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı İskenderun Şehir Merkezi (Gökmen Petrol Önü) olup son durağı Hatay Havalimani durağıdır. HAVAŞ (Hatay Havalimanı), her gün çalışıyor.

Antakya Hatay Havaalanı arası kaç km?

EXPO ulaşımı için Hatay Havaalanı Antakya merkezine 25 km.

Hatay havalimanından otogara nasıl gidilir?

Yolcuların Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine olan ulaşımları HAVAŞ servis otobüsleri, haftanın 7 günü 24 saat çalışan taksiler, özel transfer ve araç kiralama ile sağlanmaktadır. Havaalanından şehir merkezine Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından herhangi bir toplu taşıma otobüsü ise hizmet vermemektedir.

You might be interested:  Adana Kebap Nasıl Hazırlanır?

Hatay merkez ve havaalanı arası kaç km?

Hatay Havalimanı Şehir Merkezine yani Antakya’ya 27 km, İskenderun ilçesinede 30 km uzaklıktadır. Havalimanı Reyhanlı ilçesine 41 km, Kırıkhan ilçesine 25 km uzaklıktadır. Hatay Havaalanı 09. 12. 2007 tarihide hizmete açılmıştır. Hatay Havalimanı’nın ICAO kodu :HTY, IATA kodu:LTDA olarak tanımlanmıştır.

Hatay havaalanı otopark ücreti ne kadar?

Hatay Havalimanı içerisinde İç Hatlar Terminalinin hemen karşısında yer alan otopark, 240 sivil araç ve 65 VIP araç kapasitelidir. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için özel park yerleri de mevcuttur. Hatay Havalimanı taşıt çeşitlerine göre değişerek 1 saatlik otomobil park süresi ücreti 9,25 TL’dir.

Hatay Havaalanı Samandağ arası kaç km?

Hatay Havalimanı ile Samandağ arası 50 kilometre olduğu için farklı ulaşım seçenekleri ile 1 saatlik bir sürede ilçeye varabilirsiniz.

Reyhanlı Hatay Havaalanı arası kaç km?

Hatay Havalimanı ile Reyhanlı arası yaklaşık olarak 40 kilometredir.

Antakya hangi şehre yakın?

Antakya, Hatay’ın ilçesidir. 2021 Antakya Nüfusu:393.634’dır. Antakya ilçesi kuzeyde Arsuz, Belen ve Kırıkhan, doğuda Reyhanlı, güneyde Altınözü ve Defne, batıda Samandağ ile komşudur.

Antakya Ne zaman gidilir?

İl en fazla yağışı ocak ayında alır. Deniz suyu sıcaklığı ise yıllık ortalama 22 derecedir. Hâkim rüzgâr yönü güneybatı olan Hatay’da nem oranı yaklaşık %70’tir. Kentte Akdeniz iklimi hakim olduğu için dört mevsim ziyaret edilebilen yerler arasındadır.

Hatay Havalimanı iskenderun nasıl gidilir?

Seçenek : Hatay Havalimanından İskenderuna gidiş: HAVAŞ Otobüsleri ile; Hatay Havalimanı’na geldiğiniz zaman İç hatlar ve Dış hatlar gelen yolcu çıkışında, HAVAŞ otobüslerini çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. Terminal çıkışlarında, iskenderun şehir merkezine giden HAVAŞ otobüsü sizleri bekliyor olacaktır.

Hatay Havaalanı Hassa arası kaç km?

Hatay Hassa ile Hatay Havalimanı Antakya arası kaç km yaklaşık olarak toplam 63 Kilometre mesafededir. Hatay Hassa Hatay Havalimanı Antakya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 12 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 21:07 olacaktır.

You might be interested:  Antalya Korkuteli Nasıl Bir Yer?

Hatay iskenderun arası kaç kilometredir?

arası kuş uçuşu direkt mesafe 26 kilometre Karayolu ile Hatay ile İskenderun arası uzaklık 46,0 kilometre.

Hatay Havaalanı Arsuz arası kaç km?

Havaalanı ile Arsuz arası yaklaşık olarak 35 kilometredir.

Havas ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVAİST otobüsleri ile kişi başı Kadıköy’e 35 ve Taksim’e 50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz.

Hatay Havalimanından Samandağa nasıl gidilir?

Uçak ile Samandağ’a Ulaşım

Hatay Havalimanı ile Samandağ ilçesi arası yaklaşık olarak 50 kilometredir. Havalimanında indikten sonra Akdeniz’e yani Samandağ’a doğru yapacağınız bu yolculuk için otobüs, minibüs, servis, özel taksi ve özel araç kiralama gibi hizmetleri kullanabilirsiniz.

Reyhanlı Hatay Havaalanı arası kaç km?

Hatay Havalimanı ile Reyhanlı arası yaklaşık olarak 40 kilometredir.

Kırıkhandan havaalanına nasıl gidilir?

Havaalanı ile Kırıkhan ilçesi arası 26 kilometre olduğu için özel taksi, özel araç kiralama, otobüs ve servis seçenekleri ile birlikte 30 dakikalık bir sürede ilçeye ulaşabilirsiniz. Uçak yolculuğunuz için ödeyeceğiniz bilet fiyatı ise pek çok değişkene bağlı olarak 150 TL ile başlamakta ve farklılık göstermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.