Hatay Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman?

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KAÇTA BAŞLIYOR VE KAÇTA BİTİYOR? Yeni koronavirüs önlemleri kapsamında hafta içi her gece 21.00’da kısıtlama başlayacak. Hafta sonu cumartesi ve pazar tüm günü kapsayacak. Yasak pazartesi 05.00’te ise sona erecek.
Hatay, Mersin, Antalya sokağa çıkma yasağı ne zaman? HAFTA SONU (CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ) SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLAN İLLER İçişleri Bakanlığı’ndan yayınlanan genelgede sokağa çıkma yasağının detayları belli oldu. Buna göre, 10-11 Nisan’da sokağa çıkma yasağı kırmızı illerde uygulanacak.

Sokağa çıkma yasağı ne zaman Hatay?

Yüksek Risk Grubunda Yer Alan İller arasında olan Hatay’da sokağa çıkma kısıtlaması cuma 21.00-cumartesi 05.00, cumartesi 21.00-pazartesi 05.00 saatleri arasında uygulanacak.

30 Haziran gecesi sokağa çıkma yasağı var mı?

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgede 1 Temmuz 2021 sabah 05:00 itibariyle sokak kısıtlamalarının sona ereceği bildirildi. Dolayısıyla 28 Haziran, 29 Haziran ve 30 Haziran’da da hafta içi sokak kısıtlamaları uygulanmaya devam edecek. 1 Temmuz 2021 itibariyle de sokak kısıtlaması sona ermiş olacak.

You might be interested:  Adana Karaahmetli Köyü Nerede?

1 Haziran dan sonra sokağa çıkma yasağı olacak mı?

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye göre 1 Haziran’a kadar, haftaiçleri akşam dokuzdan sabah beşe kadar ve haftasonlarının tamamını kapsayacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya devam ediyor.

Sokağa çıkma yasağı ne zaman başladı?

Sokağa çıkma yasağı hafta içi günleri saat 22:00’den itibaren, pazar günleri ise tam gün uygulanıyordu. Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta sonu da dahil olmak yasakların kaldırıldığını ancak 1 Temmuz’dan itibaren uygulanmaya başlanacağını duyurdu. YASAK NE ZAMAN BİTİYOR?

Hatayda yarin yasak var mi?

İçişleri Bakanlığı bu hafta sonu 24 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili 81 il valiliğine “Sokağa Çıkama Kısıtlaması” konulu Genelge gönderdi. Genelgede artık Hatay’da sokağa çıkma yasağı uygulanmayacağı belirtildi.

Hatay’da çıkma yasağı var mı?

Covid-19 risk değerlendirme haritasına göre, yüksek riskli (turuncu) kategoride yer alan İstanbul ve İzmir’de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması bir süre daha pazar günü devam edecek, orta riskli (sarı) kategoride yer alan Gaziantep ve Hatay’da ise tamamen kalkacak.

1 Temmuz gece yasak mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, bugün itibarıyla hafta içi gece boyunca ve pazar günleri tüm gün uygulanan sokağa çıkma yasakları kalktı.

1 Temmuz dan itibaren yasaklar kalktı mı?

Hafta içi akşam 22.00 ile sabah 05.00, hafta sonu cumartesi 22.00 ile pazartesi sabahı 05.00 arasında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması 1 Temmuz itibarıyla tamamen kaldırılıyor.

30 Haziran Çarşamba akşamı yasak var mı?

Yurt genelinde uygulanan sokağa çıkma yasağı, 1 Temmuz itibarıyla tamamen kalkacak. Buna göre, 30 Haziran Çarşamba günü saat 22.00’de başlayacak sokağa çıkma kısıtlaması 1 Temmuz Cuma saat 05.00’te sona erecek. Bu tarihten sonra herhangi bir sokağa çıkma yasağı uygulanmayacak.

You might be interested:  Adana Da En Iyi Kebap Nerede Yenir?

Akşam kaça kadar yasak var 1 Haziran?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecektir Bu sınırlama hafta sonu cumartesi 22.00 ile pazartesi sabahı 05.00 arasında, yani pazar gününün tamamını da kapsayacak şekilde uygulanacaktır.

Akşam yasağı ne zaman kalkacak?

Tam kapanma süreci 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da başladı ve 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek.

15 Haziran da hangi yasaklar kalkacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 Haziran’da yaptığı açıklamayla 65 yaş altına yönelik kısıtlamaları hafifletirken, nikah salonlarının 15 Haziran’da, sinema, tiyatro ve düğün salonlarını ise 1 Temmuz’da tekrar faaliyete geçeceğini söyledi.

Geçen sene sokağa çıkma yasağı ne zaman başladı?

Türkiye. Türkiye’de COVID-19 pandemisi önlemleri kapsamında 21 Mart 2020 itibarıyla 65 yaş üzeri vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır. Daha sonra, 3 Nisan itibarıyla yasak 20 yaş altına da uygulanacak biçimde genişletilmiştir.

Hangi tarihlerde sokağa çıkma yasağı vardı?

Bakanlığın tedbirleri 17 Mayıs ve 1 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak. Akşamları 21.00’den sabah 05.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlaması başlıyor. Genelgeye göre hafta sonları sokağa çıkma yasakları ise devam edecek. Cuma akşam 21.00’den Pazartesi sabah 5.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

Gece sokağa çıkma yasağı ne zaman başladı?

Sokağa çıkma kısıtlaması/yasağı hangi tarihten itibaren başlayacak? Hafta sonları akşam 20’den sabah saat 10’a kadar sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak. Uygulama ilk olarak geçen hafta 21 Kasım Cumartesi saat 20.00’dan itibaren başladı.

30 Haziran 2021 sokağa çıkma yasağı var mı?

ÜCRETSİZ İZİN SONA ERİYOR

Pandemi ile birlikte İş Kanunu’na eklenen geçici onuncu madde ile getirilen fesih yasağı, daha sonra gelişmelere göre uzatılmış ve son tarih olarak da 30 Haziran 2021 açıklanmıştı.

You might be interested:  Antakya Beyzade Konağı Nerede?

Hangi gün sokağa çıkma yasağı var?

Yüksek ve çok yüksek risk grubunda yer alan illerde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, Cuma 21.00-Cumartesi 05.00 saatleri arasında ve Cumartesi 21.00’den başlayıp Pazar gününün tamamını kapsayıp Pazartesi günü saat 05.00’de bitecek şekilde uygulanacak.

Akşam sokağa çıkma yasağı var mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları hafta içi ve cumartesi günü akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında uygulanmaya devam edecektir Bu sınırlama hafta sonu cumartesi 22.00 ile pazartesi sabahı 05.00 arasında, yani pazar gününün tamamını da kapsayacak şekilde uygulanacaktır.

Hafta içi gece sokağa çıkma yasağı var mı?

Corona virüs ile mücadelede alınan ek tedbirler kapsamında hafta içi ve hafta sonu belli kısıtlmalar uygulanacak. Hafta içi her akşam saat 21.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.