Konya Adana Hızlı Tren Ne Zaman Açılacak?

Konya-Karaman Hızlı Tren Hattı 8 Ocak’ta açılıyor! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Ocak 2022 tarihinde ilk seferini gerçekleşecek Konya-Karaman Hızlı Tren Hattı’nın açılışına katılacağı AK Parti Konya İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamayla duyuruldu.
Konya Adana tren seferleri ne zaman başlayacak? Toros Ekspresi 8 Ocak 2022 itibariyle seferlerine başladı. Bölgesel tren seferleri ne zaman başlayacak 2021? Koronavirüs salgını sebebiyle TCDD’ye sefer kısıtlaması getirilmişti.

Konya Adana Hızlı Tren açıldı mı?

Konya-Adana Hızlı Tren Hattı

Hattın açılmasıyla yaklaşık 6 saat olan Konya-Adana arası 2 saat 20 dakikaya düşecek.

Adana YHT ne zaman açılacak?

Mersin – Adana – Osmaniye – Gaziantep Hızlı Treni 2024 yılında Açılacak! Mersin-Adana-Osmaniye-Gaziantep Hızlı Tren Hattı’nın 2024’te açılması için hummalı bir çalışma sürüyor. Mersin’den Gaziantep’e uzanan hızlı tren çalışmaları sürüyor. Mersin’den Gaziantep’e uzanan hızlı tren hattında çalışmalar da devam ediyor.

Adana Konya arası tren var mı?

Toros Ekspresi her gün düzenli olarak Konya-Adana-Konya arasında sefer düzenleyen TCDD Taşımacılık ana hat trenlerinden biridir.

Konya Adana hizli tren kac saat?

Toros Ekspresi, Adana > Konya arasında her gün işler. Adana Konya arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Antalya Bilim Fuarı 2022 Ne Zaman?

Adana Konya arası tren seferleri ne zaman başlayacak?

Toros Ekspresi 8 Ocak 2022 itibariyle seferlerine başladı.

Konya Adana tren kaç TL?

Toros Ekspresi, Adana – Konya arası 1. mevki tren bileti fiyatı 21.00 TL’ dir.

Hızlı tren Adana’ya gidiyor mu?

Ankara-Konya, Eskişehir ve İstanbul ile devam eden Hızlı ve Yüksek Hızlı Tren projelerinin güney aksında yer alan Konya-Karaman hızlı tren hattı, Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep ve Mardin’e kadar uzanacak hızlı tren ağının ilk halkası olarak kabul ediliyor.

Adanadan nereye hızlı tren var?

Ana hat trenleri Erciyes Ekspresi Adana, Niğde, Kayseri hattında, Fırat Ekspresi Adana, Osmaniye, Malatya, Elazığ hattında, Toros Ekspresi ise Adana, Karaman, Konya hattında yolcu taşımaktadır. Bölgesel trenler Adana Mersin, Mersin Adana, Mersin Adana İskenderun, Mersin Adana Islahiye arasında hizmet vermektedir.

Adana Mersin hızlı tren projesi ne zaman bitecek?

Proje halinde

Uzunluğu 286 kilometre olan Mersin Adana Osmaniye Gaziantep yüksek standartlı demiryolu’nun 2023 yılında tamamlanması planlanıyor.

Konya Adana hızlı tren kaç TL?

Adana Konya arası tren bilet fiyatı 21.00 TL olup indirimsiz bilet fiyatıdır.

Adanada hızlı tren var mı?

Ankara-Konya, Eskişehir ve İstanbul ile devam eden Hızlı ve Yüksek Hızlı Tren projelerinin güney aksında yer alan Konya-Karaman hızlı tren hattı, Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep ve Mardin’e kadar uzanacak hızlı tren ağının ilk halkası olarak kabul ediliyor.

Adana’ya tren var mı?

Adana Trenleri

Adana bölgesinde 3 ana hat treni 4 adet ise bölgesel tren hizmet vermektedir. Ana hat trenleri Erciyes Ekspresi Adana, Niğde, Kayseri hattında, Fırat Ekspresi Adana, Osmaniye, Malatya, Elazığ hattında, Toros Ekspresi ise Adana, Karaman, Konya hattında yolcu taşımaktadır.

Konya Mersin hızlı tren kaç saat?

Konya ile Yenice, Mersin ile tren

You might be interested:  Antalya Şehir Hastanesi Nerede Yapılacak?
En iyi fiyat 62 TL
Yolculuk süresi 6 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 18:00
Son kalkış 18:00

Mersin Konya tren bileti ne kadar?

Yenice, Mersin ile Konya ile tren

En iyi fiyat 62 TL
Son kalkış 10:27
Mesafe 248 km
Kalkış Yenice, Mersin
Varış Konya

Leave a Reply

Your email address will not be published.