Konya-Adana Yolu Ne Zaman Açılacak?

Konya Antalya yolu ne zaman açılacak? 2022 yıl sonunda hizmete açılması bekleniyor İç Anadolu’yu Akdeniz’e ulaştıracak projenin konforlu ulaşım sağlayacağını aktaran Gökbaş, ” Konya – Antalya arası en kısa güzergah burası. Hedefimiz yıl sonunda tünelde kazı destek ve kaplama beton çalışmalarını tamamlamaktır.

Adana Konya arası kar var mı?

Adana ile Konya arasındaki mesafe, otoyollarda 344 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 158 kilometre ‘dir.

Adana ile Konya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 269 km ✈️
Araba rota uzunluğu 344 km
Sürüş süresi 3 s 45 dk.
Yakıt miktarı 27,5 L
Yakıt fiyatı 176,9 TRY

Konya Adana otobanı nereden başlıyor?

Adana Konya arası yolculuğunuzda otoban yolunu tercih ediyorsanız öncelikle Adana’dan Pozantı’ya ulaşıp buradan Niğde yolu üzerinde ilerleyerek Ereğli yol ayrımından çıkış yaparak Konya yoluna dönmeniz gerekecektir.

Konya yolları açıldı mı?

Kara yolları ekiplerinin aralıksız çalışması neticesinde Konya-Adana kara yolu da araç trafiğine açıldı. Böylece kenti çevre illere bağlayan tüm kara yolları ulaşıma açılmış oldu. Polis ekipleri, sürücüleri hız ve ani manevra yapmamaları, emniyet kemeri takmaları konusunda uyarıyor.

You might be interested:  Adana Demirspor Bursaspor Maçı Hangi Kanalda?

Konya Aksaray yolu acildi mi?

Aksaray’da yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle dün saat 20.00’den itibaren ulaşıma kapanan ve kenti Konya’ya bağlayan yol, saat 16.30 sıralarında yeniden açıldı.

Konya Adana yolu kapalı mı açık mı?

Konya – Adana yolu: Tüm araçlara trafiğe açık. Konya – Karaman yolu: Tüm araçlara trafiğe açık. Konya – Isparta yolu: Tüm araçlara trafiğe açık.

Karayolları hangi yollar kapalı?

Karayolları Genel Müdürlüğünden Bildirilen Kapalı Yollar Listesi. Beşçatal-Sarıkavak (Trafik Dereköy-Karacaören-Çatak-Kavak yolları üzerinden sağlanmaktadır.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.)

Adana ile Konya arası ne kadar?

Adana – Konya arası karayolu ile 356 km’dir.

Konya Adana arası otobüsle kaç saat sürer?

Konya – Adana arası toplam 344 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat sürüyor.

Konya’da otoban var mı?

Anadolu’da otoban bulunmayan nadir iller arasında yer alan Konya yine otoban ile tanışamayacak. KONYA’NIN OTOBAN İHTİYACI YOK!

Konya yolu ne zaman açılacak?

İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en önemli güzergah olan ve dün saat 20.30 sıralarında araç trafiğine kapatılan Antalya-Konya yolu, bugün saat 17.30 sıralarında açıldı.

Yol durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kullanacağınız yolun trafik durumu hakkında bilgi alma

  1. Mobil cihazınızda Google Haritalar uygulamasını açın.
  2. Alt taraftan Git’e. dokunun.
  3. Geçmiş etkinliğinizde görünen gezi seçeneklerinden birini belirleyin.

Antalya-Konya yolu açık mıdır?

Konya Antalya yolunun halen kapalı olduğu öğrenildi. Yola çıkacak olan sürücülerin son bilgileri aldıktan sonra yola çıkmalarında fayda var.

Şehirler arası yollar açık mı?

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen genelgeye göre, sokağa çıkma yasağı getirilen günlerde zorunlu hallerde seyahat belgesi ile beraber şehirler arası seyahatlere izin verilecek. Vatandaşlar sokağa çıkma yasağında Seyahat İzin Kurullarından izin almak kaydıyla özel araçlarıyla seyahat edebilecekler.

You might be interested:  Mersin Bungalov Evler Nerede?

Konya Aksaray yolu neden kapalı?

Aksaray-Konya kara yolunda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor. Kentte sabah saatlerinde başlayan ve etkisini sürdüren kar yağışı, trafikte aksamalara neden oldu. Yoğun kar ve tipi nedeniyle Aksaray-Konya kara yolu Bozcamahmut mevkisinden çift yönlü araç trafiğine kapandı.

Bolu yolu açıldı mı?

Yol, saat 16.00 itibarıyla gidiş ve geliş ikişer şeritten olacak şekilde ulaşıma açıldı. Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Tüneli Düzce girişinde 2 Nisan’da akşam saatlerinde meydana gelen heyelan yüzünden ulaşıma kapanan yolun açılması amacıyla yürütülen çalışmalar tamamlandı.

Adana Konya merkez arası kaç km?

Adana – Konya arası karayolu ile 356 km’dir.

Adana konya araba ne kadar yakar?

Konya ile Adana yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 22,6 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 552 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 502 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 296 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Adana Konya arası otobüs ile kaç saat?

Adana – Konya arası toplam 348 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat 30 dakika sürüyor.

Adana Konya arası trenle kaç saat sürer?

Adana Konya arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.