Konya Adana Yolu Ne Zaman Açılacak?

Alanya Konya yolu ne zaman açılacak? 15 km aşınma seviyesi tamamlanmış olup projenin 25,3 km’lik kısmı müteahhit firma tarafından çalışmaları yürütülmektedir. Bu dev projemizi, Alanya -Gevne barajı arası yeni yolumuzu 2023 yılı içerisinde bitirilip halkımızın kullanımına açılması planlanmaktadır.

Adana Konya arası kar var mı?

Adana ile Konya arasındaki mesafe, otoyollarda 344 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 158 kilometre ‘dir.

Adana ile Konya arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 269 km ✈️
Araba rota uzunluğu 344 km
Sürüş süresi 3 s 45 dk.
Yakıt miktarı 27,5 L
Yakıt fiyatı 176,9 TRY

Konya Adana otobanı nereden başlıyor?

Adana Konya arası yolculuğunuzda otoban yolunu tercih ediyorsanız öncelikle Adana’dan Pozantı’ya ulaşıp buradan Niğde yolu üzerinde ilerleyerek Ereğli yol ayrımından çıkış yaparak Konya yoluna dönmeniz gerekecektir.

Aksaray Konya yolu açıldı mı?

Aksaray’da yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle dün saat 20.00’den itibaren ulaşıma kapanan ve kenti Konya’ya bağlayan yol, saat 16.30 sıralarında yeniden açıldı.

You might be interested:  Mersin Belediye Otobüsü Öğrenci Ne Kadar?

Konya yolları açıldı mı?

Kara yolları ekiplerinin aralıksız çalışması neticesinde Konya-Adana kara yolu da araç trafiğine açıldı. Böylece kenti çevre illere bağlayan tüm kara yolları ulaşıma açılmış oldu. Polis ekipleri, sürücüleri hız ve ani manevra yapmamaları, emniyet kemeri takmaları konusunda uyarıyor.

Konya Adana yolu kapalı mı açık mı?

Konya – Adana yolu: Tüm araçlara trafiğe açık. Konya – Karaman yolu: Tüm araçlara trafiğe açık. Konya – Isparta yolu: Tüm araçlara trafiğe açık.

Karayolları hangi yollar kapalı?

Karayolları Genel Müdürlüğünden Bildirilen Kapalı Yollar Listesi. Beşçatal-Sarıkavak (Trafik Dereköy-Karacaören-Çatak-Kavak yolları üzerinden sağlanmaktadır.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.)

Adana ile Konya arası ne kadar?

Adana – Konya arası karayolu ile 356 km’dir.

Konya Adana arası otobüsle kaç saat sürer?

Konya – Adana arası toplam 344 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat sürüyor.

Konya’da otoban var mı?

Anadolu’da otoban bulunmayan nadir iller arasında yer alan Konya yine otoban ile tanışamayacak. KONYA’NIN OTOBAN İHTİYACI YOK!

Konya yolu ne zaman açılacak?

İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en önemli güzergah olan ve dün saat 20.30 sıralarında araç trafiğine kapatılan Antalya-Konya yolu, bugün saat 17.30 sıralarında açıldı.

Konya Afyon yolu açıldı mı?

Konya’da gece saatlerinde yağan kar nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşandı. Şehrin tüm bağlantı yolları araç trafiğine kapatılırken yollarda tipinin sürdüğü bildirildi. Karayolları ekiplerinden alınan bilgilere göre Konya-Afyon Yolu da trafiğe kontrollü şekilde açıldı.

Şehirler arası yollar açık mı?

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen genelgeye göre, sokağa çıkma yasağı getirilen günlerde zorunlu hallerde seyahat belgesi ile beraber şehirler arası seyahatlere izin verilecek. Vatandaşlar sokağa çıkma yasağında Seyahat İzin Kurullarından izin almak kaydıyla özel araçlarıyla seyahat edebilecekler.

You might be interested:  Antalya Ve Side Müzesi'Ni Kim Kurdu?

Yol durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kullanacağınız yolun trafik durumu hakkında bilgi alma

  1. Mobil cihazınızda Google Haritalar uygulamasını açın.
  2. Alt taraftan Git’e. dokunun.
  3. Geçmiş etkinliğinizde görünen gezi seçeneklerinden birini belirleyin.

Antalya Konya yolu açık mıdır?

Konya Antalya yolunun halen kapalı olduğu öğrenildi. Yola çıkacak olan sürücülerin son bilgileri aldıktan sonra yola çıkmalarında fayda var.

Antalya Konya yeni yol ne zaman açılacak?

Alacabel Tüneli 2019’da hizmete açılacak!

Antalya-Konya karayolu üzerinde yapım çalışmaları devam eden 7 bin 300 metre uzunluğundaki Alacabel Tüneli, Toroslarda kış aylarında etkili olan tipi ve buzlanma nedeniyle yaşanan çileli yolculuğa son verecek.

Adana Konya merkez arası kaç km?

Adana – Konya arası karayolu ile 356 km’dir.

Adana konya araba ne kadar yakar?

Konya ile Adana yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 22,6 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 552 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 502 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 296 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Adana Konya arası otobüs ile kaç saat?

Adana – Konya arası toplam 348 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat 30 dakika sürüyor.

Adana Konya arası trenle kaç saat sürer?

Adana Konya arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.