Mersin De Nerede Kalınır?

Konaklamak için birçok alternatifin bulunduğu Mersin’de 5 yıldızlı ve lüks otellerin bulunduğu gibi uygun ve rahat pansiyonlar da bulunmaktadır.

 • Mersin’de Nerede Kalınır?
 • Ulu Resort Hotel.
 • Wonasis Resort & Aqua Hotel.
 • Mersin Sultan Hotel.
 • Zeus Otel.
 • Taşucu Mercan Apart Otel.
 • Zorbaz Otel.
 • Mersin’de Nerede Kalınır? Mersin uzun yıllardır hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri olduğundan lüks otellerden başlayarak uygun fiyatlı butik otellere kadar ziyaretçilerine konaklayacak pek çok alan sunuyor. Torosların manzarasını seyredeceğiniz şehir otellerinin yanı sıra ilçelerinde de keyifle konaklamak mümkün.

  Mersin, Mersin’e yakın bir şehirdir.?

  Mersin hem bir deniz kenti, hem Toroslar’a komşu olması hem de Hatay, Adana, Antep’e yakın olması sebebiyle çeşitlenen yemek kültürünü ziyaretçilerine yansıtan bir şehirdir.

  Mersin, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisidir.?

  Mersin limanı, coğrafi konumu, kapasitesi, geniş tır filosu, demiryolu ile sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda Doğu Akdeniz’in en önemli ticaret noktası haline gelmiştir. Ülkemizin gezilip görülesi şehirleri arasında olan Mersin, görülmesi gereken yerler, müzeler ve katılması gereken etkinlikler açısından oldukça zengindir.

  Nereye Kadar Mersin’de vakit geçirebiliriz?

  Mersin görülecek yerler merkez ve merkez dışı olarak ikiye ayrılabilir. Merkez için 2 gün ve merkez dışı güzellikler için 2 gün ayırmanız yeterli olacaktır.Başarılı Mersin otelleri nden birinde kalıp şehri doyasıya gezerek Mersin’de harika vakit geçirebilirsiniz.

  Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Mersin?

  Mersin, eski adıyla İçel, Türkiye ’nin güneyinde yer alan bir Akdeniz şehridir. Nüfus bakımından Türkiye’nin 11. büyük şehri olan Mersin, büyükşehir statüsüne sahiptir. Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Gülnar, Mut, Silifke, Erdemli, Mezitli, Toroslar, Yenişehir, Akdeniz, Çamlıyayla ve Tarsus ilçelerine sahiptir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.