Tour Of Antalya 2022 Hangi Kanalda?

Tour of Antalya – Antalya Bisiklet Turu 13.02.2022 Pazar günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği Sportstv, CBC Sport, S Sport Plus, TRT Spor Web TV yayınlıyor Etkinliği/Programı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Birçok önemli kanal canlı verecek Tour of Antalya’yı TRT Spor, D-Smart, Sports TV ve S Sport’un yanı sıra CBC Sport (Azerbaycan), Horizon (İtalya), Eclat (G.Kore) Varzih (Tacikistan), Q Sport (Kazakistan) Uzresport (Özbekistan) canlı yayımlayacak.
10-02-2022 Tour of Antalya – Antalya Bisiklet Turu Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak? Tour of Antalya – Antalya Bisiklet Turu programı/etkinliği, Smart Spor HD, Sportstv, TRTSpor Web, CBC Sport, Spor Smart, S Sport Plus, S Sport 2 kanal/kanallarından canlı yayınlanacak. Smart Spor HD Canlı İzlemek İçin Frekans ve Yayın Bilgileri

Tour of Antalya hangi kanal?

Tour of Antalya, 2022 yılında şu kanal ve platformlarda olacak: TRT SPOR, D-Smart, Sports TV ve S Sport’un yanı sıra Azerbaycan merkezli CBC Sport, İtalya merkezli Horizon Sports, Güney Kore merkezli Eclat NT TV, Tacikistan Devlet Kanalı Varzih, Kazakistan merkezli Q Sport Arena, Kırgızistan merkezli Q Sport,

Tour of Antalya Saat Kaçta?

Akdeniz Reklamcılar Derneği, Antalya merkezli bisiklet kulüpleri ve Sivil Toplum Kuruluşları’nın desteğiyle Antalya Müzesi’nin karşısındaki alanda 14.30’da başlayacak ve tüm amatör bisikletçilerin katılabileceği farkındalık sürüşünün mesafesi yaklaşık 2.5 kilometre olacak.

You might be interested:  Adana Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya bisiklet turu saat kaçta?

Organizasyonun ilk etabı Side Antik Kenti’nden 12.15’te başlayacak ve Alaylı Köyü, Perge ve Antalya Havalimanı giriş-çıkışlarıyla sprinterlere hitap eden bir gün olacak. İlk gün Muratpaşa’da sona erecek. 2. etapta ise bisikletçiler Kemer’den Olympos’a pedal basacak.

Tour of Turkey nereden izlenir?

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu canlı yayını TRT ve Eurosport’tan canlı yayınlanacak. TRT ve Eurosport’tan canlı yayınlanacak organizasyon için D-Smart ve D-Smart GO’da her gün özel yayınlarla turun atmosferini izleyicilerine yansıtacak.

Tour Of Turkey 2022 hangi kanal?

2022 Tour of Türkiye, birisi şifreli diğeri şifresiz iki kanaldan birlikte yayınlanacak. Eurosport ve TRTSpor, tur heyecanını bir hafta boyunca ekranlarına taşıyacaklar.

Antalya Bisiklet Yarışı 2022 ne zaman?

Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2.1 kategori yarışlarından biri olan ve küresel bisiklet ekosisteminin en önemli profesyonel yol bisikleti yarışlarından biri haline gelen Tour of Antalya, Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafından 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bisiklet yarışı ne zaman 2022?

2022 UCI Dünya Turu, 2022 bisiklet sezonu boyunca otuz üç yol bisikleti etkinliğini içerecek olan bir yarış serisidir. Tur, 20 Şubat’ta BAE Turu’nun açılış etabıyla başladı ve 18 Ekim’de Guangxi Bisiklet Turu’nun son etabı ile sona erecek.

Bisiklet Turu 2022 Hangi Kanalda?

2022 Tour of Türkiye, birisi şifreli diğeri şifresiz iki kanaldan birlikte yayınlanacak. Eurosport ve TRTSpor, tur heyecanını bir hafta boyunca ekranlarına taşıyacaklar. Elbet çok sayıda özel program ve röportaj da yayınlara eşlik edecek.

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 2022 saat kaçta?

Bodrum / Kuşadası 1.Etap – Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Saat Kaçta? Bodrum / Kuşadası 1.Etap – Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etkinliği/program, saat 13:00 başlayacak.

You might be interested:  Fenerbahçe Antalya Kampı Hangi Otelde?

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 2022 nerede?

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenecek olan 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet turu, 10-17 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenecek. Bodrum’dan İstanbul’a 1303 km sürecek.

Bisiklet turu nereden başlıyor?

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tour of Türkiye), 207 kilometrelik Bodrum-Kuşadası etabıyla start aldı. “Tarihe, Doğaya Saygı” Temasıyla gerçekleştirilen ve 14 ülkeden 25 takım ve toplam 167 sporcunun mücadele ettiği 57.

57 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nerede yapılıyor?

1915 Çanakkale Köprüsü’nden geçildi

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda tarihi bir etap gerçekleştirildi. ‘Tarihe, doğaya saygı’ sloganıyla düzenlenen turun 6. etabında 204,6 kilometrelik Edremit-Eceabat etabında bisikletçiler, yeni açılan 1915 Çanakkale Köprüsü’nü geçti.

57 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu kaç km?

2019’da altı etaptan oluşan yarışın, 2021 sürümü sekiz etaptan ve sekiz gün boyunca 1.338,9 kilometre (832,0 mi)’den oluşmaktaydı. İlk etap orijinal rota boyunca yoğun kar yağışı nedeniyle değiştirildi, toplam mesafe 1.244 kilometre (773 mi)’ye kısaldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.